Mister Supranational 2019 - KIEDY FINAŁ? Data wyboru najprzystojniejszego mężczyzny

2019-12-06 23:04
Mister Supranational 2019 - KIEDY FINAŁ? Data wyboru najprzystojniejszego mężczyzny
Autor: Marta Garbacz Mister Supranational 2019 - KIEDY FINAŁ? Data wyboru najprzystojniejszego mężczyzny

Mister Supranational 2019 przyciągnie uwagę. Do Polski przyjadą panowie z ponad 40 krajów świata. Polskę będzie reprezentował Tomasz Zarzycki, zdobywca tytułu Mister Polski 2018. Choreografię tegorocznej edycji Mister Supranational przygotowuje znakomity tancerz i choreograf Tomasz Barański, a poprowadzą ją dwie, wyjątkowe kobiety Davina Reeves – aktorka i Miss Nowego Jorku 2010 oraz Sandra Kubicka – polska modelka mieszkająca i pracująca w Stanach Zjednoczonych oraz uczestniczka 10. Kiedy jest Miss Supranational 2019? Data i szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl!

Mister Supranational 2019 - kiedy finał? Zapewniamy, że data Mister Supranationa 2019  powinna zostać zapisana w kalendarzu! Od kilku dni w SPA Hotel Jawor w Jaworzu koło Bielska – Białej trwa zgrupowanie konkursu Mister Supranational 2019. W tym roku poznajemy 40 kandydatów z różnych zakątków świata. Są wśród nich nie tylko studenci, modele, aktorzy i prezenterzy telewizyjni, ale również lekarze i naukowcy realizujący swoje pasje związane z modelingiem. Polskę reprezentuje Tomasz Zarzycki, zdobywca tytułu Mister Polski 2018. 

Podczas zgrupowania ważna jest prezencja kandydatów i pewność siebie, ale również znajomość języków: angielskiego lub hiszpańskiego. To właśnie te języki najczęściej pojawiają się podczas rozmów. Już od początku grafik misterów obfitował w wiele zadań, w których wszyscy aktywnie uczestniczyli. Jednym z najważniejszych wyzwań pierwszego dnia zgrupowania był udział w oficjalnej sesji zdjęciowej w strojach kąpielowych kolekcji męskiej firmy Self Collection oraz wieczorowych garniturach. O wizaż naszych kandydatów zadbały Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk a fryzury przygotowała Zaremba International Academy. Efekt starań misterów będzie można zobaczyć już wkrótce.

Miss Supranational 2019 - KIEDY FINAŁ, DATA

Finał Mister Supranational 2019 odbędzie się 7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Gala będzie również transmitowana tego dnia na antenie telewizji Polsat oraz do ponad 140 stacji telewizyjnych na świecie. Wydarzenie uświetnią występy Cleo oraz Barbary Kurdej-Szatan. Choreografię tegorocznej edycji Mister Supranational przygotowuje znakomity tancerz i choreograf Tomasz Barański. Panowie zaprezentują się w kilku odsłonach, podczas których zostanie wyłoniona top 20, następnie top 10, top 5 i na finał - ten który zdobędzie tytuł Mistera Supranational 2019! Panowie powalczą nie tylko o tytuł najprzystojniejszego i zaszczyty, ale także o nagrody wartości 30 tysięcy dolarów.

Wybory Mister Supranationl 2019 są częścią Festiwalu Piękna 2019, który odbędzie się w dniach 6-8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileuszowa edycja Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze