Miss Polski 2021 - jury. Kto oceni finalistki konkursu piękności?

2021-01-17 20:01 kg
Magdalena Kasiborska
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Już w niedzielę 17 stycznia 2021 roku po raz trzydziesty pierwszy zostanie wybrana najpiękniejsza Polka! To właśnie wtedy jedna z 24 finalistek założy w Warszawie koronę Miss Polski. Podczas tegorocznego konkursu piękności w jury zasiądą same kobiety! Fantastyczne i inspirujące, o wielkiej sile i wierze w swoje możliwości. Każda z nich może być wzorem do naśladowania. Kto oceni finalistki wyborów Miss Polski?

Miss Polski 2021 - jury. Kto oceni finalistki konkursu piękności? Podczas 31. finału Narodowego Konkursu Piękności zobaczymy 24 najpiękniejsze Polki z niemal wszystkich zakątków kraju, które staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2020. Wśród nich będzie 12 finalistek wybranych przez jury konkursu oraz 12 dziewczyn, które zdobyły największą ilość głosów w plebiscycie internetowym. Uczestniczki oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Nową królową ukoronuje ustępująca Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska. Po raz pierwszy w historii tego konkursu wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności i przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. Co nie znaczy, że emocje będą mniejsze! Kto wybierze najpiękniejszą Polkę?

Miss Polski 2021 - jury

Podczas wyborów Miss Polski 2020 w jury zasiądą same kobiety! Ewa Wachowicz, była Miss Polonia, III wicemiss świata na Miss World oraz laureatka Miss Świata Studentek na World Miss University, ale przede wszystkim kulinarny autorytet i producentka programów telewizyjnych. Viola Piekut, ulubiona projektantka gwiazd, która podbiła ich serca sukniami przeznaczonymi zarówno na czerwony dywan jak i do ślubu. Anna Wyszkoni, jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która zanim osiągnęła sukces na scenie muzycznej była Miss Nastolatek w swoim regionie. Joanna Liszowska, aktorka odnosząca sukcesy w produkcjach filmowych i telewizyjnych oraz na deskach teatru. Gwiazda serialu „Przyjaciółki”, od ponad ośmiu lat wciela się w jedną z głównych ról w tym hicie Polsatu.

W gronie jurorek nie może zabraknąć byłych laureatek konkursu, które udowadniają, że możesz być Miss, a potem jeszcze osiągnąć dużo więcej. Olga Buława, absolwentka prawa i Miss Polski 2018, na co dzień odpowiedzialna szefowa pokładu w polskich liniach lotniczych. Katarzyna Krzeszowska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i Miss Polski 2012, która realizuje swoje marzenia w branży modowej i prowadzi swój butik. Magdalena Kasiborska, studentka kosmetologii i Miss Polski 2019. Właśnie kończy rok panowania, który z pewnością był inny niż jej poprzedniczek. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów, na szczęście nie wykluczyło to pomocy tym najbardziej potrzebującym, dlatego Magda brała udział w akcjach charytatywnych organizowanych przez Biuro Miss Polski, między innymi „MISSja Święta” i „MISSja Mama”. Elżbieta Sawerska, absolwentka politologii i Miss Polski 2004. Jest autorką i producentką programów telewizyjnych. Została też propagatorką zdrowego i naturalnego stylu życia, znana między innymi jako prowadząca program „Ekologicznie” w Ipli.

The Voice Senior 2 - Andrzej Pawłowski uczestnikiem show! Jego piosenkę śpiewała Kayah
Najnowsze