Katarzyna Synowiec - Miss Polski Nastolatek 2020, Drezdenko, Instagram, wiek, rodzice, ile ma lat

2021-01-16 13:53 kg
Katarzyna Synowiec
Autor: Autor: Igor Drozdowski

Za nami finał Miss Polski Nastolatek 2020. O tytuł najpiękniejszej walczyły 24 kandydatki z całej Polski, które mogły pochwalić się piękną urodą oraz nieskazitelną figurą. Wygrać mogła jednak tylko jedna z nich. Koronę oraz tytuł Miss Nastolatek 2020 zgarnęła Katarzyna Synowiec z Drezdenka w woj. lubuskim. Kim jest zwyciężczyni konkursu piękności? Już teraz publikujemy najważniejsze informacje o niej.

Katarzyna Synowiec - Miss Polski Nastolatek, Drezdenko, Instagram, wiek, rodzice, ile ma lat - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie zwyciężczyni tegorocznej edycji popularnego konkursu piękności. Finał Miss Polski Nastolatek 2020 odbył się w piątek, 15 stycznia 2021 roku, bez udziału publiczności. Wydarzenie poprowadzili Kamila Świerc, Ilona Krawczyńska i Krzysztof Ibisz, nie zabrakło również występów gwiazd muzyki. Galę uświetnili Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Karolina Stanisławczyk oraz Paweł Tur. O zwycięstwo w konkursie piękności walczyły natomiast 24 kandydatki, które podczas uroczystej gali zaprezentowały urodę, wdzięk oraz klasę. Oprócz najważniejszego tytułu Miss Nastolatek 2020, przyznano również cztery tytuły wicemiss oraz tytuły: Miss Nastolatek Mediów społecznościowych 2020, Miss Nastolatek Foto 2020, Miss Nastolatek Internetu 2020, Miss Nastolatek Gracji i Elegancji 2020, Najsympatyczniejsza Nastolatka 2020 oraz Miss Jubiler Schubert 2020. Największą triumfatorką wieczoru okazała się Katarzyna Synowiec, która zgarnęła tytuł Miss Polski Nastolatek 2020. Kim jest?

Katarzyna Synowiec - wiek, ile ma lat

Miss Polski Nastolatek 2020 ma 17 lat i pochodzi z Drezdenka w woj. lubuskim. Modelka uczęszcza do III Liceum Ogólnokształcącego o profilu biologiczno-chemicznym, a także do szkoły muzycznej II stopnia w Gorzowie Wielkopolskim. Nastolatka ma wiele zainteresowań. Interesuje się nie tylko modelingiem, ale również muzyką, teatrem i sportem. Synowiec gra także na fortepianie oraz śpiewa.

Katarzyna Synowiec - rodzice

W sieci na próżno szukać informacji na temat rodziców Kasi Synowiec. Jesteśmy jednak pewni, że to wsparcie rodziców doprowadziło modelkę tak daleko!

Katarzyna Synowiec - Instagram

Początkująca modelka ma oczywiście konto na Instagramie - @synowiec.kasia.

Marta Gałuszewska, gwiazda "The Voice of Poland" zdradza prawdę o zarobkach młodych artystów
Najnowsze