Miss Polski 2021 - jak się zgłosić? [WYMAGANIA, ZGŁOSZENIE]

2021-01-19 14:34 Ewelina Kulasza
Miss Polski
Autor: WBF

Niejedna młoda dziewczyna marzy o tym, aby zaprezentować się światu na wielkiej scenie w przepięknej balowej sukni. Jeszcze więcej z nich marzy, aby zdobyć tytuł Miss, a następnie założyć wielką, błyszczącą koronę. Te marzenia mogą się spełnić! Wystarczy tylko wziąć udział w castingu i oczarować jurorów. Jak zgłosić się do konkursu Miss Polski?

Spis treści

  1. Miss Polski - jak się zgłosić?
  2. Konkursy Miss organizowane w Polsce

Miss Polski 2021 - jak się zgłosić? Jakie są wymagania? Gdzie wysłać zgłoszenie? Tak wiele ważnych pytań, gromadzi się w głowie niejednej, młodej dziewczyny. Jak zostać Miss Polski? Co trzeba zrobić? To bardzo proste! Wystarczy spełnić kilka warunków i wysłać zgłoszenie, a my w tym wam pomożemy. Konkursy Piękności cieszą się ogromnym powodzeniem na całym świecie. Dzięki nim możemy zobaczyć przepiękne kobiety, a także dowiedzieć się, jakie wartości drzemią w ich sercach. Nie może zabraknąć oczywiście zjawiskowych kreacji od projektantów, które gdy tylko widzimy, opadają nam szczęki.

Konkurs Miss Polski organizowany jest w naszym kraju już od 1990 roku. Kandydatki, które prezentują się na scenie walczą o kilka ważnych tytułów. Najważniejszym z nich jest jednak ten główny - Miss Polski. Kandydatka, która decyzją jury wygra dany konkurs, otrzymuje nie tylko nagrodę pieniężną, ale także przepiękną koronę, szarfę, kwiaty i możliwość reprezentowania naszego kraju w kolejnych, zagranicznych konkursach. Jak zostać Miss Polski?

Miss Polski - jak się zgłosić?

Zarówno na szczeblu ogólnopolskim, jak i również regionalnym, organizowane są liczne konkursy piękności. Idealna kandydatka na Miss to pewna siebie dziewczyna, która nie boi się wyzwań i ma do tego oczywiście predyspozycje. Pamiętajmy, że liczy się w tej kwestii zarówno wygląd, wdzięk, jak i cechy charakteru. Jak zgłosić się na casting? Wystarczy wysłać zgłoszenie, które znajduje się na oficjalnej stronie Miss Polski. W zgłoszeniu trzeba zamieścić swoje zdjęcia - sylwetka, portret i selfie bez makijażu, dane osobowe, a także wymiary (wzrost, waga, obwód w biuście, talii, biodrach i rozmiar buta). Dodatkowo trzeba napisać kilka słów o sobie i swoich zainteresowaniach.

Aby zostać finalistką konkursu Miss Polski, można na początku przejść eliminacje w swoim regionie. Jeśli jednak konkursy piękności nie odbywają się na etapach wojewódzkich niedaleko twojego miejsca zamieszkania - nic nie szkodzi. Bez problemu możesz przesłać swoje zgłoszenie poprzez formularz na oficjalnej stronie Miss Polski, tak jak opisaliśmy to wyżej. W konkursie Miss Polski mogą brać udział dziewczyny, które ukończyły 18 lat.

Konkursy Miss organizowane w Polsce

W Polsce organizowane są konkursy piękności na różnym szczeblu. Listę najpopularniejszych z nich, podrzucamy wam poniżej. Być może któraś z was, będzie chciała spróbować swoich sił również tutaj:

  • Miss Polski
  • Miss Polski Nastolatek
  • Miss Polonia
  • Foto Models Poland
  • Queen of Poland
  • Bursztynowa Miss Polski
  • Miss Warmii i Mazur (a także inne regionalne/wojewódzkie konkursy Miss)
Te wydarzenia rozgrzeją Polaków w 2021 roku!
Najnowsze