Miss Polski

i

Autor: WBF

Miss Polski 2021 - GWIAZDY. Kto zaśpiewa podczas konkursu piękności 20.08.2021?

2021-08-20 11:01

32. Narodowy Konkurs Piękności już w piątek 20 sierpnia. Podczas gali będzie się działo, a to wszystko za sprawą pokazów mody, prezentacji kandydatek, które walczyć będą o koronę i tytuł Miss Polski 2021, ale także muzycznych niespodzianek. Kto zaśpiewa podczas piątkowego konkursu piękności? Będzie się działo!

Konkursy piękności zawsze budzą ogromną ciekawość wśród widzów. Przed nami finałowa gala Miss Polski 2021, która odbędzie się w piątek 20 sierpnia. Podczas 32. odsłony Narodowego Konkursu Piękności zobaczymy 24 najpiękniejsze Polki z niemal wszystkich zakątków kraju, które staną do walki o prestiżowy tytuł i koronę. Co ciekawe, oprócz korony i tytułu Miss Polski, uczestniczki konkursu powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej znanych galach piękności na świecie. Nową królową ukoronuje ustępująca Miss Polski 2020 - Anna Maria Jaromin z Beskidów, a wybierze ją osiem inspirujących kobiet zasiadających w jury konkursu Miss Polski 2021. Wśród nich znajdują się laureatki poprzednich konkursów, a także medialne gwiazdy. Na wszystkich czeka sporo niespodzianek, w tym muzycznych! Kto pojawi się na scenie?

Miss Polski z Katowic wstąpiła na jeden dzień do policji. Anna Maria-Jaromin wzięła udział w teście sprawnościowym

Miss Polski 2021 - kto zaśpiewa na gali?

Gala Miss Polski 2021 już w piątek 20 sierpnia. Oprócz prezentacji kandydatek, ciekawych pokazów mody, nie zabraknie również muzycznych wrażeń. Dla wszystkich widzów swoje największe hity zaśpiewają:

Transmisja gali Miss Polski 2021 zostanie wyemitowana w piątek 20 sierpnia o godz. 20:00 na antenie Polsatu. Wydarzenie poprowadzą Krzysztof Ibisz, Izabela Janachowska oraz jedna z sióstr ADiHD - Ilona Krawczyńska.