MISS POLSKI 2019 - kiedy finał? O której godzinie wybory Miss Polski?

2019-12-08 11:24 RW
MISS POLSKI 2019 - kiedy finał? O której godzinie wybory Miss Polski?
Autor: Dorota Tyszka MISS POLSKI 2019 - kiedy finał? O której godzinie wybory Miss Polski?

Przed nami święto polskiej urody, czyli jubileusz 30-lecia konkursu Miss Polski i wybory Miss Polski 2019. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Kiedy finał Miss Polski 2019?? O której godzinie śledzić zmagania najpiękniejszych kobiet świata? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Miss Polski 2019 - kiedy jest? Zastanawiacie się, o której Miss Polski? Godzina, jak i wszystkie szczegóły podrzucamy na ESKA.pl. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Jubileuszową galę poprowadzą Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Materiały archiwalne komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą galę Miss Polski, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży. Poza prezentacjami kandydatek do korony w pięknie zaaranżowanych pokazach modowych kolekcji, na scenie wystąpią gwiazdy muzyczne: zespół Kombii, Grzegorz Hyży oraz Sylwia Grzeszczak. Finalistki Miss Polski 2019 oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Miss Polski 2019 - kiedy i o której godzinie?

Gala finałowa wieńcząca 30. edycję Narodowego Konkursu Piękności zbliża się wielkimi krokami. Już 8 grudnia o godzinie 20:00 - 24 najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Jubileusz 30-lecia odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a widzowie jak co roku, również w tym będą mogli zobaczyć ją na antenie Polsatu. Obecnie panująca Miss Polski 2018 - Olga Buława dokładnie w dniu gali finałowej Miss Polski 2019 walczyć będzie o koronę Miss Universe 2019. Tego wyjątkowego dnia z Olgą spotkamy się wyłącznie wirtualnie. Na ten moment nie zdradzamy także, kto przekaże koronę nowej Miss Polski. Niech pozostanie to niespodzianką!

Najnowsze