Miss Polski 2019 - finalistki. Poznaj kandydatki, które walczą o koronę! [ZDJĘCIA]

2019-12-08 20:04
Miss Polski
Autor: Fot.: Marta Mach

Ceremonia finałowa wieńcząca 30. edycję Narodowego Konkursu Piękności zbliża się wielkimi krokami. Już 8 grudnia 24 najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Zwyciężyć może tylko jedna z nich! Jubileusz 30-lecia Miss Polski odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a widzowie jak co roku, również w tym będą mogli zobaczyć ją na żywo w Polsacie. Zobacz zdjęcia kandydatek na ESKA.pl.

Miss Polski 2019 - znamy już kandydatki. W niedzielę 8 grudnia o godzinie 20:00 na antenie Polsatu czeka nas święto polskiej urody, czyli jubileusz 30-lecia konkursu Miss Polski i wybory Miss Polski 2019. Galę poprowadzą Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Materiały archiwalne komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą edycję Miss Polski, natomiast rozmowy z kandydatkami na tzw. backstagu przeprowadzi Agnieszka Hyży. Poza prezentacjami finalistek konkursu w pięknie zaaranżowanych pokazach modowych kolekcji, na scenie wystąpią gwiazdy muzyczne: zespół Kombii, Grzegorz Hyży oraz Sylwia Grzeszczak. Za reżyserię gali Miss Polski już po raz jedenasty będzie odpowiadał Szymon Łosiewicz, choreografię przygotuje Anna Bubnowska, a nad stylizacjami będzie czuwała Kasia Cygańska. Finalistki Miss Polski 2019 oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

30-lecie Miss Polski jest częścią Festiwalu Piękna 2019, który odbędzie się w dniach 6 – 8 grudnia w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileuszowa edycja Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

Miss Polski 2019 - finalistki

Zobaczcie oficjalną sesję zdjęciową finalistek Miss Polski 2019 autorstwa Marty Machy. Dziewczyny prezentują się w eleganckich kreacjach z najnowszej kolekcji Violi Piekut. O podkreślające urodę makijaże kandydatek do korony zadbał sztab wizażystów z Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk a eleganckie fryzury są dziełem stylistów z Zaremba International Academy.

Najnowsze