Miss Euro 2016 wróciła na stadiony! Marta Barczok wciąż zachwyca. Znów odsłoniła ciało na trybunach

Osiem lat temu Marta Barczok została okrzyknięta Polską Miss Euro 2016. Piękna brunetka, która odsłoniła ciało na stadionowych trybunach, była wtedy na językach fanów piłki nożnej w całej Europie. Teraz, podczas Euro 2024, ponownie dopinguje Biało-Czerwonych. Mocno zmieniła się przez lata? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami!

Spis treści

  1. Marta Barczok: Miss Euro 2016 
  2. Marta Barczok wróciła na stadiony! 
  3. Jak potoczyło się życie Marty Barczok? 

Marta Barczok: Miss Euro 2016 

Marta Barczok pojawiła się na stadionowych trybunach podczas Euro 2016 i... zachwyciła wszystkich. O skąpo ubranej Polsce zrobiło się głośno nie tylko w polskich, ale i zagranicznych mediach, a ona sama została okrzyknięta "następczynią Natalii Siwiec". Fotoreporterzy wypatrzyli śliczną kibickę, ubraną w biało-czerwone barwy, a zdjęcia dziewczyny były publikowane wszędzie! Marta Barczok wykorzystała swoje pięć minut i stała się popularną influencerką, którą dzisiaj obserwuje blisko 690 tysięcy osób! 

We wrześniu 2016 roku Miss Euro pojawiła się topless na okładce magazynu CKM. 

Marta Barczok wróciła na stadiony! 

Marta Barczok nadal jest wierna polskiej drużynie i nie mogło jej zabraknąć podczas pierwszego spotkania Biało-Czerwonych na Euro 2024. Kobieta po raz kolejny pojawiła się na trybunach, zagrzewając naszych piłkarzy do walki. Tym razem ponętna Polka ubrała czerwone leginsy i krótką, białą bluzkę, odsłaniającą brzuch. Spod niej wystawał czerwony biustonosz. 

Marta Bartol po raz kolejny postarała się, by rozgrzać kibiców do czerwoności! 

Przypomnijmy, że kobieta od lat jest fanką piłki nożnej. Pojawiła się na meczach w czasie Euro 2020, jednak postanowiła ominąć ostatnie duże sportowe wydarzenie, czyli Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze. Dlaczego? 

Po udziale z wielką radością, dumą i przyjemnością na ostatnich 4 turniejach rangi Mistrzostw Europy i Świata, przyszedł czas na Katar, miejsce, w którym ‘’sportem narodowym jest jazda na wielbłądach’’, prawa człowieka nie są szanowane, ludzie z piłką nożną mają tyle wspólnego co ja ze statkiem kosmicznym, liczy się tylko kasa i kasa - pisała wówczas w mediach społecznościowych. 

Czytaj także: Żony i partnerki polskich piłkarzy. Ich życie jest luksusowe!

Jak potoczyło się życie Marty Barczok? 

Miss Euro 2016 regularnie pojawia się na meczach piłki nożnej i nie chodzi tu jedynie o rozgrywki polskiej reprezentacji. Kobieta na co dzień mieszka w Londynie, dlatego można ją zobaczyć także na trybunach podczas rozgrywek w ramach angielskiego futbolu. 

Podczas kibicowania towarzyszy jej mąż, który to zaraził ukochaną tą pasją. 

Marta Barczok w Wielkiej Brytanii pracuje jako księgowa. W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć Miss Euro 2016. Mocno się zmieniła? Oceńcie sami! 

Euro 2024. Tysiące fanów piłki nożnej w Strefie Kibica w hali Urania
Listen on Spreaker.