Miodowy weekend w Parku Rozrywki Julinek - sprawdź listę atrakcji

i

Autor: Materiały prasowe ZPR Miodowy weekend w Parku Rozrywki Julinek - sprawdź listę atrakcji

Miodowy weekend w Parku Rozrywki Julinek - lista atrakcji

2020-08-01 8:35

To będzie kolejny weekend, który możecie spędzić w otulinie Kampinowskiego Parku Narodowego. Świetnie zorganizowane atrakcje dla całej rodziny zapewnią Wam cały dzień pełen wrażeń. Na ESKA.pl sprawdzamy jaką listę atrakcji przygotował dla Was Park Rozrywki Julinek!

Park Rozrywki Julinek po raz kolejny przygotował mnóstwo niezapomnianych atrakcji dla całej rodziny. Na miejscu czekają na Was wyjątkowa strefa dmuchańców, park linowy, strefa gastronomiczna z odświeżonym menu, a także możliwość grillowania z rodziną. Oprócz tego cała masa aktywności, z których najbardziej będą zadowoleni najmłodsi goście Parku Rozrywki Julinek. Jesteście ciekawi jakie atrakcje w ten weekend będziecie mogli przeżyć? Sprawdziliśmy to specjalnie dla Was.

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Miodowy weekend w Parku Rozrywki Julinek 

Tylko w ten weekend w Parku Rozrywki Julinek poznacie tajniki pszczelego życia. Będzie artystycznie, wesoło, śmiesznie i trochę poważnie, bo pszczoły to nasi przyjaciele! Na scenie wystąpi gwiazda rock'nd'jelona, najbardziej kolorowa ekokapela, światowej sławy zespół muzyczny The Jelonband - Jelonek Bronek, Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka. W Dużej Arenie Teatr Kultureska wystąpi z przedstawieniem Kosmolenie ratują Ziemię. Podczas warsztatów  Kochajmy pszczoły goście Parku poznają życie i zwyczaje pszczół, dowiedzą się o tym jak powstaje miód i jak pszczoły zapylają rośliny, od jak dawana żyją owady na Ziemi, gdzie zamieszkują oraz jak wiele im zawdzięczamy. 

Eksperci uświadomią odbiorców, co się stanie jeśli pszczół nie będzie, omówią powody wymierania pszczół oraz jak każdy z nas niewielkim wysiłkiem może pomóc pszczołom aby nie wymierały. Pszczelarz opowie o swojej pracy i zaprezentuje niezbędne narzędzia wspierające pracę przy pszczołach. Podczas warsztatów odbędzie się degustacja miodów i miodu z gorzką czekoladą – alternatywa dla nutelli. Ponadto zaplanowana jest wystawa z pszczelimi produktami takimi jak: różne gatunki miodów, pierzga, mleczko pszczele, pyłek kwiatowy, maść z produktami pszczelimi, maści z jadem pszczelim. Pszczelarze udzielą informacji o sposobach podawania oraz zastosowania. Każde dziecko otrzyma pieczątkę na rękę z wizerunkiem szczęśliwych pszczół  oraz adekwatne do wieku pszczele gadżety.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE