Warsztaty fotograficzne i pilates na Bulwarach Wiślanych. Plan atrakcji na weekend 31.07-2.08

2020-08-01 21:43 JJ
Warsztaty fotograficzne i pilatesowe na Bulwarach Wiślanych. Zobacz plan atrakcji na weekend 31.07-02.08
Autor: Materiały prasowe Grupy ZPR Warsztaty fotograficzne i pilatesowe na Bulwarach Wiślanych. Zobacz plan atrakcji na weekend 31.07-02.08

To będzie niesamowicie atrakcyjny weekend na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Tym razem oprócz tradycyjnych imprez pod chmurką, będziecie mogli skorzystać z warsztatów fotograficznych i pilatesowych. Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Bulwary Wiślane od początku wakacji tętnią życiem. W czwartek 30 lipca o Wasze muzyczne doznania zadba DJ Lead. W piątek Live Act od godziny 20:00, a Dj Mad Mike rozkręci imprezę od 22:00. W El Chapo piątek będzie pod batutą DJ Grejtu już od 21:00, Dj Emes zajmie się Wami w sobotni wieczór. Przez cały weekend również będzie muzyka na żywo zespołu Mariachi. W Dzikim Brzegu za to w czwartek od 19:00 zagra Dj ID, w piątek Dj Mad Mike od 22:00, a w sobotę wieczorem DJ PLK zacznie rozkręcać imprezę od 22:00. W weekend przy Bella Italia o najmłodszych zadbają animatorzy z Parku Rozrywki Julinek.

Atrakcje w Parku Rozrywki Julinek!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Warsztaty fotograficzne na bulwarach

Portret czy selfie? Aparatem czy telefonem? Z perspektywy fotografii nie musi to mieć aż takiego znaczenia. Bo to, co sprawi, że wyjdziemy dobrze na profesjonalnym zdjęciu studyjnym sprawi również, że dobrze wyjdziemy na selfie zrobionym ze znajomymi nad Wisłą.

  • Jak dobrze ustawić siebie lub kogoś do zdjęcia?
  • Jakie światło jest sprawdzonym pewniakiem w fotografii portretowej?
  • Co w temacie naszych zdjęć na portalach randkowych mogą nam podpowiedzieć badania psychologiczne?

Pół żartem, ale i 90% serio - o portrecie i o selfie. Bez znaczenia – czy robione sprzętem profesjonalnym czy amatorskim. A przede wszystkim: ćwiczenia w praktyce - w imię spełnienia artystycznego, instagramowego, czy też sukcesów na Tinderze. Warsztaty fotograficzne na bulwarach wiślanych już w sobotę od godziny 17:00. Zajęcia są bezpłatne, a więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Pilatesowa niedziela

Pilates jest treningiem o umiarkowanej intensywności, który angażuje całe ciało. Uczy prawidłowego oddychania, wpływa na nasz wygląd i prawidłową postawę, wzmacnia to co osłabione, odpręża to co napięte. Dla kogo jest Pilates? Dla osób, które spędzają wiele godzin w siedzącej pozycji i chcą zadbać o siebie w świadomy sposób, które nie lubią intensywnych treningów w stylu cardio, a chcą wyrzeźbić ciało w naturalny sposób, zmagają się z wadami postawy i chciałby poprawić swoją sylwetkę, potrzebują wzmocnienia mięśni stabilizacyjnych/głębokich. Zajęcia są bezpłatne, a więcej szczegółów na wydarzeniu facebookowym.

Najnowsze