Mini Majk poradzi sobie bez pieniędzy od Friza! Co to są Majkelki? Gdzie je kupić?

2022-09-16 9:53
Mini Majk
Autor: Screen z YT: HIGH League/HIGH League 4: I KONFERENCJA

Przysmaki od Mini Majka? Już niedługo każdy z was będzie mógł spróbować jego autorskich przekąsek! Będą dostępne w popularnej sieci sklepów. Co tym razem wykombinował Mini Majk? Co to są Majkelki? Gdzie je kupić? Wiemy wszystko!

Mini Majk i jego autorski produkt, to spore zaskoczenie nie tylko dla jego fanów, ale także dla widzów konferencji High League 4. To właśnie na niej pojawił się z tajemniczymi pudełkami, przypominającymi te od popcornu i zdradził, że już niedługo będziemy mogli spróbować jego przekąsek. Choć wcześniej Mini Majk zapowiadał, że planuje otworzyć foodtruck z hot-dogami w Krakowie, to teraz influencer ogłosił, że zamierza wypuścić na rynek smakołyki, które będzie można kupić w popularnej sieci sklepów. Sprawdziliśmy, czym są Majkelki i gdzie będzie można je kupić.

Mini Majk PORZUCIŁ kontakt Frizem. Fani robią wielkie oczy i punktują Youtubera

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Mini Majk - Majkelki

Miały być Majk & Dog'i, czyli autorskie hot-dogi Mini Majka w stylu amerykańskim, ale póki co będą Majkelki. Na konferencji High League 4 Mini Majk pojawił się z tajemniczymi pudełkami. Znajdowały się w nich Majkelki, czyli specjalne przekąski, które są jego autorskim produktem. Chodzi o prażynki, które już niedługo pojawią się w sklepach sieci Żabka. Na ten moment wiadomo, że będzie można kupić je w co najmniej dwóch smakach: barbecue i ser-Cebula.

Członkowie Ekipy stawiają na własne biznesy. Co teraz robi Mini Majk, Tromba i inni?

Jestem kulturalny. Przychodzę do gości z pełnymi rękami.

Pan Pawłowski stwierdził, że prażynki są naprawdę dobre.

Poczęstowałeś nas naprawdę przepysznymi prażynkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze