Mini Majk

i

Autor: Screen z YT: HIGH League/HIGH League 4: I KONFERENCJA

Mini Majk poradzi sobie bez pieniędzy od Friza! Co to są Majkelki? Gdzie je kupić?

2022-09-16 9:53

Przysmaki od Mini Majka? Już niedługo każdy z was będzie mógł spróbować jego autorskich przekąsek! Będą dostępne w popularnej sieci sklepów. Co tym razem wykombinował Mini Majk? Co to są Majkelki? Gdzie je kupić? Wiemy wszystko!

Mini Majk i jego autorski produkt, to spore zaskoczenie nie tylko dla jego fanów, ale także dla widzów konferencji High League 4. To właśnie na niej pojawił się z tajemniczymi pudełkami, przypominającymi te od popcornu i zdradził, że już niedługo będziemy mogli spróbować jego przekąsek. Choć wcześniej Mini Majk zapowiadał, że planuje otworzyć foodtruck z hot-dogami w Krakowie, to teraz influencer ogłosił, że zamierza wypuścić na rynek smakołyki, które będzie można kupić w popularnej sieci sklepów. Sprawdziliśmy, czym są Majkelki i gdzie będzie można je kupić.

Mini Majk PORZUCIŁ kontakt Frizem. Fani robią wielkie oczy i punktują Youtubera

GENZIE VS Ekipa | ESKA XD - Radio Eska #37

Mini Majk - Majkelki

Miały być Majk & Dog'i, czyli autorskie hot-dogi Mini Majka w stylu amerykańskim, ale póki co będą Majkelki. Na konferencji High League 4 Mini Majk pojawił się z tajemniczymi pudełkami. Znajdowały się w nich Majkelki, czyli specjalne przekąski, które są jego autorskim produktem. Chodzi o prażynki, które już niedługo pojawią się w sklepach sieci Żabka. Na ten moment wiadomo, że będzie można kupić je w co najmniej dwóch smakach: barbecue i ser-Cebula.

Członkowie Ekipy stawiają na własne biznesy. Co teraz robi Mini Majk, Tromba i inni?

Jestem kulturalny. Przychodzę do gości z pełnymi rękami.

Pan Pawłowski stwierdził, że prażynki są naprawdę dobre.

Poczęstowałeś nas naprawdę przepysznymi prażynkami.