Członkowie Ekipy stawiają na własne biznesy. Co teraz robią?

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: EKIPA - SE4ON / YouTube.com/EKIPA

Członkowie Ekipy stawiają na własne biznesy. Co teraz robi Mini Majk, Tromba i inni?

2022-09-12 10:21

Friz i członkowie Ekipy potrafią zaskoczyć! Po tym, jak wyprowadzili się ze wspólnego domu, część z nich postanowiła skupić się na własnych biznesach. Jak radzą sobie byli członkowie Ekipy? Czym się teraz zajmują? Sprawdziliśmy!

Co robią członkowie Ekipy? Niestety, wszystko, co dobre, szybko się kończy. Po prawie czterech latach wspólnej aktywności Friz ogłosił, że projekt Dom Ekipy dobiega końca. Członkowie Ekipy Friza, po kilku latach wspólnego mieszkania, przeprowadzili się do własnych mieszkań. Każdy z nich poszedł we własną stronę i postawił na rozwijanie kariery na własny rachunek. Zgrana paczka przyjaciół, która osiągnęła szczyt popularności przez nagrywanie wspólnych treści, postawiła teraz na własne biznesy. Niektórzy z nich mają naprawdę zaskakujące pomysły! Twórcy co prawda nie mieszkają już razem, ale nikt nie powiedział, że niektórzy nie będą nadal tworzyć wspólnych treści. Postanowiliśmy wziąć pod lupę niektórych członków Ekipy i przyjrzeć się, co planują.

Friz ma dosyć rozpoznawalności? "Chcę być incognito"

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Friz i Wersow - czym się zajmują?

Jedna z najsłynniejszych par na polskim YouTube, czyli Wersow i Friz, postanowiła kupić własną willę i postawić na swój związek. Coraz więcej mówi się o ich ślubie i planach na założenie rodziny. Nie zapominają jednak o swoich fanach i tym, co naprawdę lubią. Nadal tworzą treści na swoje prywatne kanały. Karol Wiśniewski zaczął poświęcać więcej czasu własnym projektom i tworzeniu produktów sygnowanych własnym logo. Friz skupi się też na drugiej edycji programu Twoje 5 Minut!.

Mini Majk - co teraz robi?

Każdy z członków Ekipy ma pomysł na siebie. Mini Majk wpadł na coś, co wielu może zdziwić. Jednak jego fani mogli się tego spodziewać. Influencer ogłosił, że zamierza wystartować z własnym biznesem, jakim będzie food truck. Mini Majk chce ruszyć ze sprzedażą hot-dogów w Krakowie. Punkt ma się nazywać "Majk & Dog".

Wujek Łuki - czym się teraz zajmuje?

Wujek Łuki nadal pozostaje w bliskiej współpracy z Frizem. Łukasz Wojtyca, wraz z Karolem stawiają na rozwój firmy Ekipa Holding S.A. Firma jest w trakcie kompletowania nowego składu, który będzie informował i przeprowadzał kolejne akcje marketingowe. Trwają również prace nad produkcjami, które nie są związane z Ekipą. Wujek Łuki zapowiedział serial będący największą produkcją w historii tej części Europy.

Marcysia i Tromba - czym się zajmują?

Marcysia i Tromba zdecydowali się na wspólne mieszkanie. Wynajmują teraz przytulne cztery kąty, w którym zamieszkali razem ze swoimi zwierzakami. Ostatnio zaadoptowali nawet nowego pupila! Para nie rezygnuje jednak z nagrywania i tworzenia własnych treści na YouTube.

Murcix - co teraz robi?

Z kolei Murcix postanowiła się uniezależnić i sprawdzić się prywatnie. Od niedawna mieszka sama. Jednak, podobnie jak Marcysia i Tromba, nadal nagrywa na swój kanał.

Friz nie wiedział TEGO o Wersow! "My się w ogóle nie znamy"

Paulina Kozłowska - czym się teraz zajmuje?

Dziewczyna Mini Majka postawiła na edukację. Chce dokończyć kosmetologię, którą studiuje, a następnie stworzyć swój własny biznes. Chodzi o salon kosmetyczny.

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?