Mimo przerwy od wydawania piosenek, Roksana Węgiel wciąż rządzi. Jej występ zachwyca po latach!

2020-09-29 13:36 Maksymilian Kluziewicz
Roksana Węgiel
Autor: MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Program The Voice Kids wylansował wiele gwiazd muzyki. Jedną z nich jest zwyciężczyni pierwszej edycji show Roksana Węgiel. Wokalistka z powodzeniem kontynuuje swoją karierę w show-biznesie, a kolejne miesiące przynoszą jej kolejne sukcesy. Występ gwiazdy z utworem Halo po raz kolejny został doceniony na świecie. O szczegółach na ESKA.pl.

Gdyby nie udział w show The Voice Kids, Roksana Węgiel mogłaby nie być dziś w tym miejscu, w którym znajduje się obecnie. Mimo bardzo młodego wieku, wokalistka ma na swoim koncie sukcesy, których mogłaby jej pozazdrościć niejedna starsza i bardziej doświadczona artystka. Gwiazda nie tylko wygrała pierwszą w historii polską edycję The Voice Kids, ale również jako pierwsza Polka zdobyła trofeum podczas Eurowizji Junior. Od tamtej pory Roxie uznawana jest za jedną z największych gwiazd przemysłu muzycznego. Jej debiutancki album zatytułowany po prostu Roksana Węgiel pokrył się platyną oraz zdobył nominację do nagrody Fryderyk w kategorii Album Roku Pop.

W oczekiwaniu na nowości muzyczne od Roksany, które powinny nadejść już niebawem, jej fani mogą świętować kolejny sukces swojej idolki. I tym razem na arenie międzynarodowej. Eksperci uznali Roxie za jedną z najlepszych finalistek w historii formatu The Voice Kids. Gwiazda znalazła się w gronie największych z największych nastoletnich talentów.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel - występ w The Voice Kids

Mimo upływu ponad dwóch lat, występ Roksany Węgiel z piosenką Halo wciąż wywołuje emocje. Autorzy największego kanału poświęconego formatowi The Voice, czyli The Voice Global, opublikowali zestawienie najlepszych, ich zdaniem, finalistów spośród wszystkich edycji hitowego programu, który skończył w tym roku 10 lat. Nie zabrakło w nim Roxie. Wideo odtworzono już blisko 500 tysięcy razy!

Najnowsze