Eurowizja Junior 2020 - Polska wygra po raz trzeci? Ten wynik o tym świadczy!

2020-09-29 10:46 Maksymilian Kluziewicz
Ala Tracz
Autor: YouTube/Junior Eurovision Song Contest

Już niewiele czasu dzieli nas od rozpoczęcia najważniejszego wydarzenia muzycznego w naszym kraju, czyli Eurowizji Junior 2020. Wiadomo już, że o trzecie z rzędu zwycięstwo dla Polski zawalczy finalistka trzeciej edycji The Voice Kids - Ala Tracz. Występ zamieszczony na oficjalnym kanale konkursu bije rekordy popularności. Czy i tym razem zwycięstwo mamy w kieszeni? Więcej na ESKA.pl.

Eurowizja Junior 2020 - Ala Tracz nie ma sobie równych? Na pewno, jeśli weźmiemy pod uwagę liczbę wyświetleń pod jej występem w Szansie na Sukces, który pojawił się na oficjalnym kanale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci na YouTubie. Ostatnie lata to pasmo sukcesów polskich reprezentantów na Eurowizji Junior. W 2018 roku trofeum dla Polski wywalczyła zwyciężczyni pierwszej edycji The Voice Kids Roksana Węgiel, a rok później jej sukces powtórzyła również znana z formatu Viki Gabor. Tym samym Polska jest jedynym krajem, który zwyciężył w konkursie dwa razy z rzędu. Gdybyśmy wygrali i tym razem, wyrównalibyśmy rekord Irlandii, która także zwyciężyła trzy razy z rzędu, tyle że w regularnej Eurowizji. Szanse są spore! 

Choć nie znamy jeszcze wszystkich utworów, które będą walczyć o zwycięstwo, to nie sposób nie zauważyć, że występ Ali Tracz wzbudza największe zainteresowanie. Podobnie było w przypadku Roxie i Viki - ich piosenki również wygenerowały największą liczbę odsłon przed finałem. To z pewnością dobry znak!

Ala Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Eurowizja Junior 2020 - Ala Tracz

Blisko ćwierć miliona odsłon w niespełna dwie doby - tyle wygenerował występ Ali Tracz z Szansy na Sukces na oficjalnym kanale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dla porównania - teledyski reprezentantek Kazachstanu i Niemiec, które pojawiły się wcześniej, nie przekroczyły nawet liczby 50 tysięcy wyświetleń.

Oczywiście liczba odsłon nie jest równoznaczna z powodzeniem w konkursie, niemniej jednak pozwala zauważyć, że utwór cieszy się popularnością wśród internautów. To może mieć natomiast wpływ na ilość głosów od widzów. Zarówno Roxie, jak i Viki znalazły się na szczycie właśnie dzięki głosowaniu online.

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się już 29 listopada w Warszawie. W związku z pandemią koronawirusa reprezentanci pozostałych krajów nie pojawią się w Polsce, tylko połączą ze studiem drogą online.

Najnowsze