Miły Pan kończy z disco polo? Nowa nawijka zszokowała internautów

2020-11-05 15:43
Miły Pan
Autor: Marek Maliszewski/REPORTER/EastNews Miły Pan

O nim zrobiło się głośno, kiedy w sieci pojawił się numer Królowa. Miły Pan od tamtej pory jest idolem wielu osób, a jego piosenki goszczą na każdej imprezie i zabawach weselnych. Skoczne rytmy pozwalają każdemu dobrze się bawić i nie ma co się dziwić. To prawdziwe numery do tańczenia! Czy Miły Pan kończy z disco polo? Nowa nawija zszokowała jego obserwatorów na Instagramie!

Miły Pan kończy z disco polo? Nowa nawijka zszokowała internautów! Czy nie usłyszymy już więcej jego tanecznych hitów? Miły Pan, to tak naprawdę Piotrek Kołaczyński, który najpierw próbował swoich sił w muzycznym programie Disco Star. Niestety jego talent nie został tam doceniony, więc artysta swoją piosenkę z castingu opublikował w sieci razem z teledyskiem. Co ciekawe, kawałek od razu zdobył uznanie wielu słuchaczy i szybko stał się wielkim hitem. Królowa stała się znakiem rozpoznawczym Miłego Pana i od tamtej pory gości na każdej imprezie - małej czy też dużej. Następnie Piotrek stworzył kolejny hit, który okazał się być jeszcze większą petardą. Mowa o kawałku Małolatki, który cały czas nuci sporo osób.

W trakcie trwania pandemii w maju powstała akcja #Hot16Chellenge2, którą zainicjował Solar. Wzięło w niej udział sporo artystów nie tylko ze sceny hip-hopowej, ale także disco. Jedną z osób, która podjęła się rapowania był właśnie Miły Pan. Co ciekawe, jego nawijka spodobała się wszystkim tak mocno, że domagali się więcej takiej twórczości. Po kilku miesiącach od rapowania w akcji, Milusiński znów to zrobił!

Miły Pan kończy z disco polo?

Czy Miły Pan przestanie nagrywać piosenki disco polo? W środę 4 listopada Milusiński opublikował na swoim InstaStories relację wideo, na której słychać jak rapuje niezłą nawijkę! Co więcej, pojawił się również napis z charakterystycznym y zamiast i, który często używa Miły Pan - nie tylko dysco moi Myly, nie tylko! Możecie być spokojni! Piotrek na pewno nie zrezygnuje z nagrywania disco perełek. Pokazał po prostu swoim fanom, że oprócz disco polo równie dobrze wychodzi mu rapowanie. Póki co, jego nawijka nie została nigdzie udostępniona, a z 24-godzinnej relacji już zniknęła. Jeśli chcecie posłuchać jak Miły Pan rapuje, możecie posłuchać sobie jego #Hot16Challenge2, który swoją premierę miał miejsce w maju. Od tamtej pory numer zgromadził ponad 1,1 mln odsłon w serwisie YouTube.

Edyta Folwarska VIDEOBLOG: Ile ważą i jakie diety stosują gwiazdy Disco Polo?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze