Miły Pan kończy z disco polo? Nowa nawijka zszokowała internautów

2020-11-05 15:43 Ewelina Kulasza
Miły Pan
Autor: Marek Maliszewski/REPORTER/EastNews Miły Pan

O nim zrobiło się głośno, kiedy w sieci pojawił się numer Królowa. Miły Pan od tamtej pory jest idolem wielu osób, a jego piosenki goszczą na każdej imprezie i zabawach weselnych. Skoczne rytmy pozwalają każdemu dobrze się bawić i nie ma co się dziwić. To prawdziwe numery do tańczenia! Czy Miły Pan kończy z disco polo? Nowa nawija zszokowała jego obserwatorów na Instagramie!

Miły Pan kończy z disco polo? Nowa nawijka zszokowała internautów! Czy nie usłyszymy już więcej jego tanecznych hitów? Miły Pan, to tak naprawdę Piotrek Kołaczyński, który najpierw próbował swoich sił w muzycznym programie Disco Star. Niestety jego talent nie został tam doceniony, więc artysta swoją piosenkę z castingu opublikował w sieci razem z teledyskiem. Co ciekawe, kawałek od razu zdobył uznanie wielu słuchaczy i szybko stał się wielkim hitem. Królowa stała się znakiem rozpoznawczym Miłego Pana i od tamtej pory gości na każdej imprezie - małej czy też dużej. Następnie Piotrek stworzył kolejny hit, który okazał się być jeszcze większą petardą. Mowa o kawałku Małolatki, który cały czas nuci sporo osób.

W trakcie trwania pandemii w maju powstała akcja #Hot16Chellenge2, którą zainicjował Solar. Wzięło w niej udział sporo artystów nie tylko ze sceny hip-hopowej, ale także disco. Jedną z osób, która podjęła się rapowania był właśnie Miły Pan. Co ciekawe, jego nawijka spodobała się wszystkim tak mocno, że domagali się więcej takiej twórczości. Po kilku miesiącach od rapowania w akcji, Milusiński znów to zrobił!

Miły Pan kończy z disco polo?

Czy Miły Pan przestanie nagrywać piosenki disco polo? W środę 4 listopada Milusiński opublikował na swoim InstaStories relację wideo, na której słychać jak rapuje niezłą nawijkę! Co więcej, pojawił się również napis z charakterystycznym y zamiast i, który często używa Miły Pan - nie tylko dysco moi Myly, nie tylko! Możecie być spokojni! Piotrek na pewno nie zrezygnuje z nagrywania disco perełek. Pokazał po prostu swoim fanom, że oprócz disco polo równie dobrze wychodzi mu rapowanie. Póki co, jego nawijka nie została nigdzie udostępniona, a z 24-godzinnej relacji już zniknęła. Jeśli chcecie posłuchać jak Miły Pan rapuje, możecie posłuchać sobie jego #Hot16Challenge2, który swoją premierę miał miejsce w maju. Od tamtej pory numer zgromadził ponad 1,1 mln odsłon w serwisie YouTube.

Edyta Folwarska VIDEOBLOG: Ile ważą i jakie diety stosują gwiazdy Disco Polo?
Najnowsze