Miłosz Skierski w zachwycającym wykonaniu. Kim jest uczestnik Voice Kids 6?

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Miłosz Skierski w zachwycającym wykonaniu. Kim jest uczestnik Voice Kids 6?

2023-04-29 19:34

Miłosz Skierski wykonał energiczny numer z pazurem, dzięki któremu obrócił wszystkie trzy fotele. Chłopiec zachwycił trenerów swoim niesamowitym, wręcz magicznym wykonaniem. Kim jest Miłosz Skierski? Pod czyim okiem będzie szlifował umiejętności wokalne?

Miłosz Skierski - kim jest uczestnik The Voice Kids 6? Głos młodego wokalisty zachwycił nie tylko fanów formatu, ale również Dawida Kwiatkowskiego, Cleo, Tomsona i Barona. Oni wszyscy odwrócili fotele, aby mieć go w swojej drużynie. Dzięki temu zdobył szansę, aby stać się kolejnym zwycięzcą programu, tak jak w poprzednich edycjach Sara James czy Roksana Węgiel. To dla niego klucz do udanej kariery muzycznej, którą może rozwijać po emisji show rozrywkowego dla dzieci!

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Kultowe piosenki z bajek | Dokończ Piosenkę #9

Miłosz Skierski - kim jest uczestnik The Voice Kids 6?

Miłosz Skierski śpiewa od najmłodszych lat. Zaczął pobierać profesjonalne lekcje śpiewu, gdy był zaledwie 5-latkiem. W 2021 roku wziął udział w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji Junior, podczas których zrobił prawdziwą furorę. Chłopiec ma dopiero 14 lat, jednak może cieszyć się ogromnymi sukcesami oraz wyróżnieniami!

Jest chłopcem pełnym energii. To indywidualista, który podąża własną drogą. Zawsze uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do życia. Kocha zwierzęta, w szczególności swoje dwa adoptowane psy. Jest miłośnikiem fotografii i dobrej kuchni. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca, a przy okazji testować regionalną kuchnię.

Miłosz Skierski w The Voice Kids 6

Miłosz Skierski pojawił się w jednym z ostatnich odcinków Przesłuchań w ciemno. To tam zaśpiewał energiczny hit Bishop Briggs - River. Jego wykonanie miało w sobie najprawdziwszą magię! Takiego samego zdania byli trenerzy, którzy odwrócili się, aby zaprosić go do swoich drużyn. Choć walka była zacięta, on zdecydował, że będzie się szkolił pod okiem Dawida Kwiatkowskiego!

ZOBACZ TAKŻE: Miłosz Świetlik Skierski - wiek, wzrost, kariera, Eurowizja Junior, piosenki. Kim jest?

Sonda
Miłosz Skierski - podobał Ci się jego występ?