Miłość jest wszystkim - piosenki z filmu. Kto śpiewa w nowej komedii romantycznej?

2018-11-26 16:39
Miłość jest wszystkim
Autor: mat.prasowe

23 listopada 2018 do kin trafiła nowa komedia romantyczna Miłość jest wszystkim, która ma nas wprowadzić w świąteczny nastrój. Utwory jakich artystów usłyszymy w filmie?

W najnowszej polskiej komedii Miłość jest wszystkim, wystąpili tacy aktorzy jak: Olaf Lubaszenko, Mateusz Damięcki, Aleksandra Adamska czy też Joanna Kulig. Aktorzy to oczywiście jeden z ważniejszych elementów w filmach. Równie ważna jest tez jednak muzyka, która pozwala nam wczuć się w fabułę filmu. Jakie utwory usłyszymy w Miłość jest wszystkim?

C-BooL - piosenka Fire In My Head rozgrzeje zimą! [VIDEO]

Miłość jest wszystkim - soundtrack

W komedii z pewnością usłyszymy utwór Miłość jest wszystkim Igora Herbuta, która została napisana specjalnie na potrzeby filmu. Reżyser Michał Kwieciński jest ogromnym fanem pracy, jaką wykonuje zespół LemON, dlatego poprosił właśnie tę grupę o stworzenie głównego utworu do filmu. Oprócz Miłość jest wszystkim, nie zabraknie również piosenki Patricii Kazadi, Tak niewiele. Na ścieżce dźwiękowej filmu, której premiera 30.11.2018, pojawią się także kompozycje, za które odpowiada Atanas Valkov.

Koreański zespół śpiewa 'Początek'. To prawdziwy hit!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze