Milion subów w kilka godzin! Do kogo należy najpopularniejsze konto na YouTube?

YouTube
Autor: Pixabay.com

Milion subów w kilka godzin! Do kogo należy najszybsze konto w serwisie YouTube? To właśnie ten kanał zdobył milion subskrypcji w zaledwie 7 godzin! Takim wynikiem nie może pochwalić się nikt inny, jak tylko.. Zobaczcie sami, o kim mowa!

Najszybszy kanał na YouTube należy do..? Okazuje się, że na popularnej internetowej platformie właśnie powstał nowy kanał, który już po kilku godzinach zyskał tytuł najszybszego konta w historii YouTube. Twórca tego konta na YouTube zebrał milion subskrypcji w zaledwie 7 godzin. Takim wynikiem nie może pochwalić się nikt poza nim. Nie jest żadną tajemnicą, że to właśnie osiągnięta liczba subskrypcji jest wyznacznikiem jakości danego konta. Każdy internetowy twórca, który ciężko pracuje nad swoimi materiałami wideo liczy na łapkę w górę i suba. Nie bez powodu, ponieważ to właśnie między innymi dzięki tym dwóm czynnikom stają się oni popularnymi infulencerami i mogą wyróżnić się spośród ciasnego tłumu.

Kim jest twórca, który stał się właścicielem najszybszego kanału w serwisie YouTube? Okazuje się, że popularne konto należy do Jennie Kim, znanej jako Jennie! Popularnej na cały świat południowokoreańskiej piosenkarki z zespołu BLACKPINK. Artystka założyła własny kanał na YouTube, który wystrzelił w górę praktycznie od momentu powstania. 

Jennie z BLACKPINK na YouTube 

Jennie z BLACKPINK założyła własny kanał w serwisie YouTube, który chwilę po powstaniu zyskał tytuł najszybszego kanału w całym serwisie! Jej konto zebrało milion subskrypcji w siedem godzin. Obecnie piosenkarka może pochwalić się już zwielokrotnionym wynikiem, ponieważ na tę chwilę jej kanał osiągnął ponad 4 miliony subskrypcji, a filmik wokalistki, który pojawił się jako pierwszy i na ten moment jedyny cieszy się 18 milionami wyświetleń. 

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?
Najnowsze