Miley Cyrus ogłasza datę premiery nowej płyty! Kiedy pojawi się Plastic Hearts?

2020-10-23 16:30 PAP Patrycja Obarowska
Miley Cyrus
Autor: PAP/EPA

Miley Cyrus ogłasza datę premiery nowej płyty i tłumaczy, czemu tak długo ją tworzyła! Artystka właśnie ogłosiła oficjalnie w swoich mediach społecznościowych datę nadchodzącego krążka. Płyta wychodzi trzy lata po jej ostatnim albumie zatytułowanym Younger Now. Dlaczego tak późno? Miley Cyrus wyjaśnia, że ma za sobą bardzo trudny okres i musiała odnaleźć siebie w popiołach.

Miley Cyrus ogłasza datę premiery swojej najnowszej płyty! Siódmy album studyjny gwiazdy pop, zatytułowany Plastic Hearts, ukaże się 27 listopada 2020 roku. Artystka właśnie ogłosiła to oficjalnie w swoich mediach społecznościowych. Płyta wychodzi trzy lata po jej ostatnim krążku, zatytułowanym Younger NowPracę na tym albumem zaczęłam ponad 2 lata temu. Myślałem wtedy, że wszystko już ogarnęłam, nie tylko płytę z piosenkami i dźwiękami, ale całe moje życie. Ale nikt nie panuje nad jaźnią, robi to samo życie. Właśnie wtedy, gdy sądziłam, że cała praca jest skończona, wszystko zostało wymazane. W tym większość treści związanych z muzyką. Natura zrobiła to, co teraz postrzegam jako przysługę. Zniszczyła to, czego nie mogłam sobie puścić. Straciłam dom w pożarze, ale odnalazłam siebie w jego popiołach - wyznała w swoich mediach społecznościowych gwiazda. Miley Cyrus nawiązuje tu do sytuacji sprzed dwóch lat, kiedy pożar strawił jej dom w Malibu, w którym artystka mieszkała z ówczesnym narzeczonym, Liamem Hemsworthem. Działo się to w czasie ogromnych pożarów w Kalifornii, podczas których domy stracili też inni artyści, w tym: Neil Young, Robin Thicke i Gerard Butler.

Miley Cyrus ogłasza datę premiery nowej płyty

Miley Cyrus wyda swój siódmy album studyjny Plastic Hearts już 27 listopada 2020 roku. Wspomniana płyta ma zawierać 15 utworów, zarówno oryginalnych, jak i coverów w tym: z Heart of Glass zespołu Blondie i Zombie Cranberries. Wiadomo, że znajdzie się na niej także znana już piosenka Midnight Sky. Pełna lista utworów nie jest jeszcze znana, choć płytę można już ją zamawiać.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze