Miley Cyrus nagrywa płytę z coverami Metalliki! Od takiej strony jeszcze jej nie znamy

2020-10-22 16:00 PAP PO.
Miley Cyrus
Autor: PAP/EPA

Miley Cyrus pokazuje swoje nowe oblicze! Artystka nagrywa płytę z coverami Metalliki. Piosenkarka powiedziała, że pracuje nad nowym albumem. Mają się na nim znaleźć jej interpretacje przebojów zespołu Metallica. Więcej o nowości od gwiazdy już na ESKA.pl!

Miley Cyrus nagrywa płytę z coverami Metalliki! Artystka jakiś czas temu oświadczyła, że pracuje nad coverami Metalliki, a efektem tej pracy będzie płyta. Zaznaczyła, że nie była z początku pewna, czy to ma sens, ale teraz jest do tego projektu już nastawiona bardzo entuzjastycznie. Jeśli album z coverami Metaliki powstanie naprawdę, to zapowiada się bardzo ciekawy album. Jeden z przebojów heavymetalowej supergrupy Nothing Else Matters z 1991 roku, Miley Cyrus wykonuje podczas występów na żywo i wygląda oraz brzmi to naprawdę znakomicie. Można sprawdzić w serwisie YouTube, po wpisaniu do wyszukiwarki Miley Cyrus - Nothing Else Matters Metallica Cover. Nagranie opublikowano na kanale Miley Cyrus Fans. 

Miley Cyrus o nowym albumie

Miley Cyrus w nowej odsłonie! Od takiej strony jeszcze jej nie znamy. Właśnie pracujemy nad albumem z coverami Metalliki. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy tworzyć mimo pandemii. Na początku wydawało mi się, że ta sytuacja jest mało inspirująca, ale teraz mocno się wkręciłam. - skomentowała Miley w wywiadzie z Interview Magazine.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze