Miley Cyrus niczym gwiazda rocka. Występ rozgrzał jej fanów do czerwoności!

2020-09-22 13:15 Maksymilian Kluziewicz
Miley Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus nie przestaje zaskakiwać. Amerykańska wokalistka, która kilka tygodni temu zaprezentowała swój nowy singiel Midnight Sky zaprezentowała też nowy wizerunek. Podczas jednego z ostatnich koncertów piosenkarka wykonała na żywo jeden z numerów, który uznawany jest dziś za klasykę gatunku rocka. Był ogień! Zobaczcie Miley w zaskakującym coverze na ESKA.pl.

Miley Cyrus - cover, który wokalistka wykonała podczas jednego z ostatnich koncertów zaskoczył wszystkich jej fanów. Artystka po raz kolejny udowodniła, że nie boi się żadnych wyzwań. Na przestrzeni lat Miley Cyrus zaskakiwała swoją publiczność zmianami wizerunku, jak i brzmieniem poszczególnych albumów. Gwiazda romansowała zarówno z popem, rapem, jak i muzyką country. Niedawno swoją premierę miał singiel Midnight Sky, który od pierwszych dźwięków przywodzi na myśl złotą erę disco. Jak się jednak okazuje, wydając utwór, Miley Cyrus nie powiedziała ostatniego słowa. Podczas koncertu w ramach festiwalu iHeart wykonawczyni hitu Wrecking Ball zaprezentowała się niczym prawdziwa gwiazda rocka. 

Mimo że Miley Cyrus ma wiele własnych hitów, często zdarza jej się sięgać po utworu z cudzego repertuaru. Wokalistka ogłosiła niedawno, że nagrała własną wersję kawałka Gimme More od Britney Spears, a teraz zaskoczyła nas bardzo gorącą wersją najpopularniejszego utworu z repertuaru grupy Blondie. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliście!

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Miley Cyrus - cover Blondie

Heart of Glass to jedna z najpopularniejszych rockowych piosenek w historii muzyki, a zarazem największy hit w repertuarze grupy Blondie. Miley Cyrus niczym Debbie Harry pokazała, na co ją stać. Ubrana w seksowny kostium artystka sprawiła, że scena zapłonęła. Wykonanie piosenkarki zachwyciło wszystkich jej fanów, którzy twierdzą, że ich idolka w końcu odnalazła styl muzyczny, w którym powinna tworzyć. Rzeczywiście, słuchając tej wersji, ciężko nie mieć ciarek na całym ciele!

Najnowsze