Miley Cyrus nagrała cover wielkiej gwiazdy. W takim wydaniu jej nie słyszeliście!

Miley Cyrus
Autor: NBC/Ferrari Press/East News

Amerykańska wokalistka Miley Cyrus ani na moment nie zwalnia tempa. Piosenkarka, która zaprezentowała swój najnowszy singiel Midnight Sky ma w zanadrzu jeszcze wiele zaskakujących projektów. Jednym z nich podzieliła się w ostatnim wywiadzie. Gwiazda przyznała, że nagrała cover wielkiego hitu swojej wieloletniej idolki. O kim mowa? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Miley Cyrus - cover, o którego istnieniu gwiazda poinformowała w ostatnim wywiadzie to jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów utalentowanej wokalistki. Amerykańska piosenkarka, która kilka tygodni temu zaprezentowała swój najnowszy singiel Midnight Sky ani myśli o zrobieniu sobie przerwy od nagrywania. Miley intensywnie promuje swoje najnowsze wydawnictwo, do którego sama wyreżyserowała oficjalny wideoklip. Jak właśnie przyznała, znalazła też czas, by nagrać własną interpretację wielkiego hitu swojej największej idolki. 

Cover ma być kolejną odsłoną Backyard Sessions, czyli serii występów na żywo, jakimi wokalistka dzieliła się w sieci w 2012. Osiem lat temu wzięła na warsztat kawałki Look What They've Done To My Song, Lilac Wine oraz Jolene z repertuaru jej matki chrzestnej, ikony muzyki country Dolly Parton. Teraz wokalistka sięgnęła po utwór księżniczki popu. Mowa oczywiście o Britney Spears, której Miley Cyrus jest wieloletnią fanką. Wybór piosenki na pewno będzie zaskoczeniem dla niejednego fana zarówno Miley, jak i Brit. 

ESKA XD #001

Miley Cyrus - cover Gimme More

Pamiętacie hit Gimme More z 2007? To właśnie na nagranie coveru tej piosenki zdecydowała się Miley Cyrus. Pochodząca z albumu Blackout kompozycja jest jednym z najpopularniejszych utworów w dorobku Britney Spears. Wydana w okresie jej największych zawirowań życiowych osiągnęła sukces na listach przebojów na całym świecie. Nic dziwnego, że fani Miley tak bardzo czekają na premierę jej wersji. Na ten moment nie wiadomo jednak, kiedy Gimme More w wykonaniu Miley trafi do sieci. Oby jak najszybciej!

Najnowsze