Miley Cyrus niczym Britney Spears. Piosenka Gimme More w jej wykonaniu rządzi!

2020-10-16 14:45 Ewelina Kulasza
Miley Cyrus i Britney Spears
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER, face to face/FaceToFace/REPORTER Miley Cyrus i Britney Spears

Miley Cyrus zmierzyła się z kultowym kawałkiem swojej idolki Britney Spears. Mowa o piosence Gimme More, która w jej wykonaniu brzmi całkiem inaczej. Nie tylko chodzi o brzmienie Miley, ale również o melodię! Amerykańska gwiazda zaśpiewała ten kawałek na żywo. O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Miley Cyrus niczym Britney Spears! Amerykańska wokalistka, która zasłynęła w show biznesie znowu zaskakuje. Miley będąc jeszcze nastolatką, dała o sobie znać w serialu Hannah Montana. Młoda aktorka rozkochała w sobie tysiące fanów na świecie, a wiele dziewczyn uważało ją za prawdziwą idolkę. To ona grając w serialu Disney'a wyznaczała trendy, które później królowały w szkołach i przedszkolach. Jej piosenki nucił chyba każdy, a kiedy został wyemitowany ostatni odcinek serialu, każdy od razu zatęsknił za serialową Hannah Montana. Choć Miley Cyrus grała w innych produkcjach, to zaczęła również prężnie działać w branży muzycznej. Jej metamorfoza, a także nowości, zaskakiwały fanów z dnia na dzień. Nic dziwnego, większość osób była przyzwyczajona do grzecznego wizerunku serialowej Hannah.

Dziś Miley Cyrus ma 27 lat i idzie w muzyce jak burza. Latem tego roku, miała miejsce premiera jej najnowszego singla Midnight Sky. Choć emocje jeszcze nie opadły, amerykańska gwiazda postanowiła zmierzyć się z piosenką swojej muzycznej idolki Britney Spears. Jak Miley brzmi w kultowym hicie Gimmie More? Będziecie w szoku! Wyszła z tego całkiem nowa wersja!

Miley Cyrus niczym Britney Spears

Miley Cyrus postanowiła wcielić się w swoją idolkę Britney Spears. Stacja MTV udostępniła specjalne wydanie Backyard Session. To właśnie tam,Miley zmierzyła się z singlem z 2007 roku - Gimme More. Występ amerykańskiej gwiazdy zostanie w całości wyemitowany podczas koncertu dla MTV Unplugged w piątek 16 października. Co więcej, Miley Cyrus zmierzy się również wtedy z innymi kawałkami. Taneczny numer Britney w wykonaniu Miley jest nieco mroczny i obfituje w potężne brzmienia gwiazdy. 

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze