Te gwiazdy były w tym programie muzycznym. Komplet punktów zdobędą najlepsi! QUIZ

2020-10-16 13:10 Ewelina Kulasza
Sanah, Kamil Bednarek, Michał Szpak
Autor: East News: Lukasz Kalinowski, VIPHOTO, Mateusz Jagielski Sanah, Kamil Bednarek, Michał Szpak

Programy typu talent-show to prawdziwa przepustka do wielkiego, muzycznego świata dla wielu osób. Właśnie w ten sposób, swoją przygodę z tą branżą rozpoczynało wiele gwiazd. Mimo iż czasem nie było łatwo, to wielu artystów bardzo dobrze sobie poradziło, a dzisiaj ich hity puszczane są w rozgłośniach w Polsce. Czy wiesz, która gwiazda była w tym programie muzycznym? Komplet punktów zdobędą tylko najlepsi!

Mam Talent, X Factor, The Voice of Poland i inne show, to programy w których można pokazać swoje wokalne umiejętności. Każda osoba która lubi śpiewać, może próbować na ich scenach swoich sił. Programy o takim charakterze są bez wątpienia przepustką do wielkiej, muzycznej kariery dla wielu osób. Co ciekawe, nie tylko w Polsce, ale i na świecie jest sporo artystów, którzy właśnie od castingów w telewizyjnych talent-show zaistnieli w branży. Czasem ciężko w to uwierzyć, że niektóre znane nazwiska, swoją przygodę z muzyką zaczynały właśnie od castingów, jako tak zwane szare myszki. Nie ma się co dziwić, programy typu talent-show, to prawdziwy klucz do wielkiej kariery i ogromnej sławy. Mimo że, niektórzy artyści nie zaszli daleko, albo zostali od razu skreśleni na starcie to i tak się nie poddali. Porażka nie pocięła im skrzydeł, a dzisiaj są najpopularniejszymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej i nie tylko!

Czy wiesz, która gwiazda była w tym programie muzycznym? Zmierz się z naszym quizem poniżej. Komplet punktów zdobędą tylko najlepsi!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Gosia Andrzejewicz jak Maryla Rodowicz!
Najnowsze