Milena Sadowska BEZ TAJEMNIC. Piękna Polka zostanie Miss World 2019?! [GALERIA]

2019-12-12 16:57 RW
Milena Sadowska BEZ TAJEMNIC. Piękna Polka zostanie Miss World 2019?! [GALERIA]
Autor: Miss Polonia Milena Sadowska BEZ TAJEMNIC. Piękna Polka zostanie Miss World 2019?! [GALERIA]

Milena Sadowska, Miss Polonia 2018 już 12 grudnia 2019 weźmie udziale w finale najbardziej prestiżowego i najstarszego konkursu piękności na świecie - Miss World 2019! Gala finałowa wydarzenia odbędzie się w Londynie. W wyborach weźmie udział ponad 120 kandydatek z całego globu! Aktualnie trwają ostatnie przygotowania do finału. Mamy najnowsze zdjęcia Mileny ze zgrupowania Miss Świata! Zobaczcie zdjęcia na ESKA.pl

Milena Sadowska - kim jest? Miss Polonia 2018 zaprezentuje się na finale wyborów Miss Świata. Projektanci Paprocki & Brzozowski przygotowali kilka sukni wieczorowych i koktajlowych specjalnie na to wydarzenie i z myślą o Miss Polonia. Od blisko trzech tygodni Milena przebywa w Londynie na zgrupowaniu konkursu Miss World. Reprezentantka Polski wzięła już udział w charytatywnym balu, rozmowach z jurorami, nagraniach telewizyjnych, pokazach mody czy konkurencjach Miss Sport i Miss Talent. Finałowe rozstrzygnięcia i wyniki poznamy w sobotę podczas gali, która rozpocznie się o godzinie 15.00 czasu polskiego. Transmisja na żywo będzie dostępna w internecie.

Milena Sadowska - kim jest?

Milena Sadowska w listopadzie 2018 została wybrana 40. w historii Miss Polonia. Ma 20 lat i pochodzi z Babic w woj. małopolskim. Jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Marzy o pracy w telewizji. Przez ostatnie kilka miesięcy realizowała projekt charytatywny Piękna z Przesłaniem na rzecz Omenaa Foundation. W sierpniu 2019 udała się z misją humanitarną do Ghany, a w październiku wraz z Biurem Miss Polonia zorganizowała bal charytatywny na rzecz budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie. W ramach aukcji charytatywnej udało się zebrać blisko 200 tysięcy złotych na ten cel. Projekt Piękna z Przesłaniem zostanie zaprezentowany przez Milenę na zbliżających się wyborach Miss Świata.

Czy Milena Sadowska pójdzie w ślady Anety Kręglickiej, Miss Polonia 1989, która 30 lat temu wygrała jako pierwsza i jedyna dotychczas Polka wybory Miss World? Trzymamy mocno kciuki!

Najnowsze