Magdalena Kasiborska - Miss Polski 2019, wymiary, wzrost, wiek, Insta. Kim jest?

2019-12-09 12:52 RW
Magdalena Kasiborska - Miss Polski 2019, wymiary, wzrost, wiek. Kim jest?
Autor: VIPHOTO/EAST NEWS Magdalena Kasiborska - Miss Polski 2019, wymiary, wzrost, wiek. Kim jest?

Magdalena Kasiborska, czyli Miss Polski 2019, wkrótce będzie jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Młoda dziewczyna przeszła do historii i została 30. Najpiękniejszą Kobietą w naszym kraju. Kim jest Magdalena Kasiborska? Jakie ma zainteresowania? Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl

Magdalena Kasiborska - Miss Polski 2019, wymiary, wzrost, wiek. Co trzeba wiedzieć o Magdalenie Kasiborskiej? Kim jest, skąd pochodzi i jakie ma zainteresowania? Nowa Miss Polski 2019 nie ma przed nami tajemnic! 8 grudnia dostąpiła zaszczytu rywalizowania o koronę najpiękniejszej kobiety w kraju. Zdaniem jury była lepsza niż 23 pozostałe kandydatki. Zwyciężczyni była jedną z najmłodszych uczestniczek 30. Konkursu Piękności. O tym, że Magdalena Kasiborska to Miss Polski 2019 zadecydowało jury konkursowe, w składzie: Barbara Kurdej-Szatan, Sylwia Grzeszczak Mariusz Bonaszewski, Viola Piekut, Jan Kliement. Jubileuszowy koncert prowadzili Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Telewizyjne materiały archiwalne komentował Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą Galę Miss Polski, zaś rozmowy z kandydatkami na tzw. backstage’u prowadziła Agnieszka Hyży. Wystąpiły gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Kombii, Grzegorz Hyży i Sylwia Grzeszczak. 

Magdalena Kasiborska - Miss Polski 2019

Kim jest Magdalena Kasiborska? Miss Polski 2019 pochodzi z Zabrza i studiuje w Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza na kierunku Odnowa Biologiczna (Wellness & Spa). Na co dzień interesuje się podróżowaniem, muzyką, sportem i modelingiem. Z modą związana jest od 16. roku życia. Od tamtego czasu brała udział w pokazach mody w Paryżu czy Mediolanie. 

Magdalena Kasiborska - wymiary, wzrost

Wymiary Magdaleny Kasiborskiej są jeszcze tajemnicą. Modelka nigdzie nie ujawniła ich publicznie. Wiadomo natomiast, że nowa Miss Polski 2019 ma 179 centymetrów wzrostu. 

Magdalena Kasiborska - wiek

Magdalena Kasiborska ma 19 lat i po wygraniu tytułu Miss Polski 2019 całą karierę przed sobą. Dziewczyna z Zabrza oprócz tytułu Najpiękniejszej Kobiety w Polsce zdobyła także koronę i nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych. Nagrodę miała wręczyć jej Olga Buława, jednak okazało się, że poprzednia Miss Polski przebywa na zgrupowaniu Miss Universe. 

Magdalena Kasiborska - Insta

Magdalena Kasiborska na Instagramie po zdobyciu tytułu Miss Polski 2019 stała się jeszcze popularniejsza. 9 grudnia miała ponad 7 tysięcy obserwujących. Na jej profilu zobaczyć można zdjęcia z różnych sesji modelingowych, jak i prywatne fotografie. Dostępne jest m.in. zdjęcie z chłopakiem, Filipem. Poniżej kilka zdjęć prosto z profilu nowej Miss Polski!

Wyświetl ten post na Instagramie.
💃🏻♥️ Post udostępniony przez FINALISTKA MISS POLSKI 2019 (@magdalena_kasiborska)
Najnowsze