Mikolas spełnił oczekiwania fanów. Oto hitowa - debiutancka płyta One!

i

Autor: Magic Records Poland

PREMIERA

Mikolas spełnił oczekiwania fanów. Oto hitowa - debiutancka płyta "One"!

2024-03-22 12:15

Cierpliwość fanów MIKOLAS'a (wcześniej znanego jako Mikolas Josef) została nagrodzona! Oto jest - debiutancki album artysty „ONE”, zawierający zarówno znane przeboje, jak i niepublikowane nigdy wcześniej utwory, w tym promujący wydawnictwo numer "Sophia"!

W 2023 roku, po ponad 3-letniej przerwie, Czeski artysta powrócił na scenę muzyczną w wielkim stylu. Jego singiel „Dililah” stał się hitem, gromadząc ponad 35 milionów streamów, i docierając do pierwszej dwudziestki list przebojów w aż 14 krajach! Chociaż „ONE” ma swoją premierę 22 marca, to już od jakiegoś czasu jest na świetnej drodze do tego, aby stać się najczęściej odtwarzanym albumem czeskiego artysty w historii! Dzięki singlom: „Delilah”, „Lalalalalalalalalala”, „Boys Don’t Cry” i „Never Get Over You”, ma już ponad 75 milionów odtworzeń. „ONE” zawiera 11 utworów, które w swoim brzmieniu łączą pop z elementami rocka i trapu. Album powstawał przez ponad 6 lat w takich miejscach, jak: Tennessee – USA, Kanada, Austria, Włochy i Czechy.

Zarobki Friza i jego Ekipy naprawdę SZOKUJĄ! Tyle pieniędzy zarobili w 2023!

Inna powraca z hitem na wiosnę! Oto "Stuck in Limbo"

Mikolas - płyta One

Współautorami wydawnictwa są producent Rob Grimaldi, związany z południowokoreańską grupa BTS, pięciokrotny zdobywca nagrody Grammy Chris Lord Alge, znany ze współpracy z takimi artystami, jak: Prince, Green Day, Pink i Bon Jovi. Nad albumem pracował także minowany do nagrody Grammy Kevin Grainger, który na swoim koncie ma 7 miliardów odtworzeń i współprace z m.in.: Avicii, Swedish House Mafia, Kenya Grace, RAYE i David Guetta.

Oprócz sukcesów w swoim rodzimym kraju, MIKOLAS rozszerza swoją działalność na kolejne światowe rynki. Dzięki kontraktowi z japońską wytwórnią płytową Avex Inc., artysta wkracza właśnie na drugi co do wielkości rynek muzyczny na świecie! Jego piosenka „Lalalalalalalalala” stała się tam hitem, plasując się na 13. miejscu list przebojów.

Mikolas Josef - nowy pseudonim

Zmiana oficjalnego pseudonimu  –  z Mikolas Josef na MIKOLAS  – odzwierciedla nie tylko rozwój osobisty i artystyczny Czecha, ale także wzmacnia jego tożsamość i pozycję na scenie muzycznej, wyznaczając jednocześnie nowy kierunek, w którym chce podążać.