Zarobki Friza i jego Ekipy naprawdę SZOKUJĄ! Tyle pieniędzy zarobili w 2023!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: PRZEGRALI PRZEZ POWÓDŹ W DUBAJU! . Karol Friz Wiśniewski Zarobki Friza i jego Ekipy naprawdę SZOKUJĄ! Tyle pieniędzy zarobili w 2023!

ASTRONOMICZNA KWOTA

Zarobki Friza i jego Ekipy naprawdę SZOKUJĄ! Tyle pieniędzy zarobili w 2023!

2024-03-21 9:54

Ile pieniędzy zarabia Friz? Zarobki za 2023 rok jego, ale również całej firmy są imponujące. Nie ma jednak się co dziwić, bo Ekipa Holding zarabia na wielu frontach. Od produktów spożywczych, ubrań, po muzykę i reklamy na filmach. W poprzednim roku największą popularnością cieszyły się materiały publikowane na kanale Genzie. W najlepszym momencie odnotowano ponad 90 milionów miesięcznych odsłon. Był to też rekord na polskiej odsłonie YouTube. Ile zarobił Friz i Ekipa? Dokładne wyliczenia podrzucamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Zarobki Friza i Ekipy - pieniądze, kwota
  2. Ekipa Holding - na czym zarabia?

Zarobki Friza i jego Ekipy od zawsze wywołują dużą ciekawość. Internauci liczą pieniądze i łapią się za głowę, gdy dowiadują się, ile zarabia Friz w 60 minut. Karol Wiśniewski przekonuje, że wszystkie przelewy jakie przychodzą na jego prywatne konto, przesyła na firmowy rachunek bankowy. W ten sposób nieustannie rozwija cały projekt Ekipa Holding i później członkowie mogą sobie pozwolić na najbardziej szalone filmy. Ostatnio przecież zrobili szalony wyścig w Dubaju i z pewnością realizacja takiego contentu nie należała do najtańszych. Wydaje się, że w Polsce wyżej poprzeczkę zawiesił jedynie Budda, który sporo zyskał na zrealizowaniu loterii z siedmioma samochodami. Mówi się, że tyle pieniędzy miał zarobić Kamil Labudda, że stać go teraz na najdroższy samochód świata.

Friz rozpłakał się, gdy to usłyszał. Słowa Wersow mocno chwyciły go za serce

Tyle Ostrowska-Królikowska zarobiła w Tańcu z Gwiazdami!

Zarobki Friza i Ekipy - pieniądze, kwota

Majątek Friza jest ogromny, o czym niedawno przekonali się jego koledzy z projektu Genzie. Karol Wiśniewski pokazał stan konta bankowego i wszystkim opadła szczęka. Teraz reakcja internautów może być taka sama. Ekipa Holding, czyli spółka należąca między innymi do popularnego Youtubera poinformowała, że zarobki za cały 2023 są rekordowe. Skonsolidowany zysk netto wyniósł 9,2 mln zł, a osiągnięte w tym okresie przychody 55,6 mln zł. Na koniec wspomnianego okresu na kontach spółek z grupy znajdowało się ponad 18,6 mln zł gotówki.

Ekipa Holding - na czym zarabia?

Pieniądze Friza, a tak naprawdę jego firmy pochodzą z kilku źródeł. W 2023 roku ogromny wpływ na zysk miały filmy na kanale Genzie, a także wyprzedana błyskawicznie trasa koncertowa oraz spotkania Meet&Greet z fanami. Koncerty rozpoczęły się w maju i odbyły się w 8-miu różnych miastach Polski. Bilety zostały wyprzedane w ciągu kilku dni od ogłoszenia trasy dlatego tuż po jej zakończeniu zapowiedziano kolejną, która odbyła się jesienią. W tym samym roku odnotowano ogromny sukces projektu Mafia IRL. To rozgrywka, w której znani influencerzy przenoszą się do luksusowego domu i muszą ze sobą współpracować, aby ukończyć serię wymagających misji zapewniających im nagrodę – nie wiedząc jednak, że wśród nich są zdrajcy z mafii, którzy mają własną, ukrytą agendę. Dodatkowo dla fanów programu została stworzona gra karciana Mafia IRL. Pierwsza partia gry wyprzedała się w zaledwie kilka dni i jak wiadomo aktualnie trwają prace nad kolejną edycją programu.

Kulminacyjnym momentem jest przekroczenie przez Karola Wiśniewskiego bariery 5 milionów subskrybentów na swoim kanale. Dodatkowo stworzono nowe produkty, takie jak Donuty Genzie, lody Chmurka i Burza, a także batony Ekipy. Co więcej, w spółce Ekipatonosi miała miejsce premiera polskiej marki odzieżowej Hi, której inicjatorką jest Hania Puchalska. Ilość zamówień w grudniu wyniosła blisko 30 tysięcy, a szczyt zamówień 13 grudnia osiągnął liczbę 2,8 tysięcy. W ramach spółki Laniakea Pictures trwają prace nad produkcją seriali, filmów pełnometrażowych, animacji dla dzieci, czy nawet sitcomów telewizyjnych. Z kolei GGBay, zajmująca się tworzeniem i wydawaniem gier, w wrześniu 2023 roku uruchomiła akcelerator dla twórców gier mobilnych pod nazwą Holonation. Gratulujemy!