Mikolas Josef - wiek, wzrost, Eurowizja, piosenki, dziewczyna, Instagram

2020-11-27 14:58 Ewelina Kulasza
Mikolas Josef
Autor: Credits - Lucie Kryštofová II Mikolas Josef

Kim jest Mikolas Josef, nad którego zdjęciami wzdychają fanki z całego świata? Artystę znacie z pewnością z Eurowizji 2018! Najważniejsze informacje na jego temat, takie jak wiek, wzrost i nie tylko, podrzucamy wam na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Mikolas Josef - wiek
  2. Mikolas Josef - wzrost
  3. Mikolas Josef - Eurowizja
  4. Mikolas Josef - piosenki
  5. Mikolas Josef - dziewczyna
  6. Mikolas Josef - Instagram

Mikolas Josef - kim jest przystojny artysta? Najważniejsze informacje na jego temat, przeczytacie w tym artykule. Mikolas Josef to przede wszystkim czeski piosenkarz, autor tekstów, a także gitarzysta. Co ciekawe, dawniej mocno można było go podziwiać w roli modela. Mężczyzna w 2018 roku reprezentował swój kraj podczas 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie zajął 6. miejsce.Jako ciekawostkę warto wspomnieć, że Mikolad dostał propozycję pojawienia się na Eurowizji już w 2017 roku z piosenką My Turn, ale odrzucił tę ofertę, ponieważ nie wierzył, że mu się uda coś osiągnąć.

Mikolas urodził się w Pradze i wychowywał w mocno muzycznej rodzinie. Pasją do dobrych brzmień zaraził się właśnie od bliskich, dlatego swoje umiejętności w tym kierunku rozwijał od najmłodszych lat. Co ciekawe, zaczynał jako performer uliczny w największych europejskich miastach. Ukończył English College w Pradze. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Mikolas Josef - wiek

Ile lat ma Mikolas Josef? Artysta urodził się 4 października 1995 w Pradze. W 2020 rok skończył 25 lat.

Mikolas Josef - wzrost

Zastanawiacie się jakiego wzrostu jest Mikolas Josef? Artysta jest dosyć wysoki. Jego wzrost wynosi około 188 cm.

Mikolas Josef - Eurowizja

Mikolas Josef to reprezentant Czech, który pojawił się na 63. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2018 roku w Lizbonie. Zaśpiewał Lie To Me i odniósł największy sukces w historii Czech na Eurowizji, zajmując szóste miejsce.

Mikolas Josef - piosenki

Mikolas Josef ma na swoim koncie same hity! Jego wakacyjny numer Acapella ma obecnie ponad 17 milionów odsłon na YouTube. Co ciekawe, singiel został numerem 1. w Czechach i Polsce. Najbardziej popularną piosenką artysty jest jednak Lie to Me, która niedawno osiągnęła 31 milionów streamów na Spotify. Blisko miesiąc temu miała miejsce premiera piosenki Lalalalalalalalalala, która mocno wpada w ucho!

Mikolas Josef - dziewczyna

Czy Mikolas Josef jest zakochany? To ciekawi każdą dziewczynę, która wzdycha na jego widok! Możecie skakać z radości! Mikolas jest singlem od 2020 roku. Wcześniej jego dziewczyną była Mariana Degener.

Mikolas Josef - Instagram

Mikolas Josef jest aktywny na Instagramie. Możecie znaleźć go bez problemu w aplikacji pod nazwą @mikolasjosef.

ESKA XD EXTRA
Najnowsze