Mikolas Josef w Voice Of Poland! Występ przystojniaka z Eurowizji rozgrzeje was do czerwoności

Mikolas Josef w Voice Of Poland! Występ przystojniaka z Eurowizji rozgrzeje was do czerwoności
Autor: Magic Records Poland Mikolas Josef w Voice Of Poland! Występ przystojniaka z Eurowizji rozgrzeje was do czerwoności

Mikolas Josef gwiazdą muzyczną w półfinale The Voice Of Poland! Młody, niezwykle zdolny, ale również zwracający uwagę kobiet wokalista zaśpiewa jeden ze swoich najnowszych singli. Przygotujcie się na prawdziwą petardę sprawdzając szczegóły na EKSA.pl.

Mikolas Josef w The Voice Of Poland sprawi, że temperatura momentalnie się podniesie. Reprezentant Czech na Eurowizji zagrzeje do walki wszystkich uczestników, którzy walczą o półfinał muzycznego show wieczorem, 28 listopada. Dobrze bawić się będą uczestnicy, ale również trenerzy, którzy są przejęci rywalizacją wśród uczestników. 

Mikolas Josef dodaje energii na jesień! LaLaLa, od którego się nie uwolnicie

Mikolas Josef - kim jest?

Mikolas Josef, jeden z najczęściej streamowanych czeskich artystów w historii, wystąpi jako gość specjalny w półfinałowym odcinku The Voice of Poland! Występ będzie można zobaczyć w sobotę. 28 listopada na antenie TVP2! W październiku Mikolas wydał nowy singiel Lalalalalalalalalala, który niedawno osiągnął milion wyświetleń na YouTube!

Jego wakacyjny hit Acapella z ponad 17 milionami odsłon na YouTube został numerem 1. w Czechach i Polsce. Najbardziej popularny utwór artysty Lie to Me niedawno osiągnął natomiast 31 milionów streamów na Spotify. W 2018 roku Mikolas odniósł największy sukces w historii Czech na Eurowizji, zajmując 6. miejsce.

Przy okazji poprzedniej wizyty w Polsce, artysta spotkał się z Iluzjonistą Y, który wykonał kilka magicznych sztuczek. Zobaczcie reakcję Mikolasa...

Najnowsze