Mikołajki 2018 - Warszawa, Wrocław i Kraków. Jak spędzić 6 grudnia?

2018-12-06 9:28 k.w.
Mikołaj
Autor: East News / PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Dla wszystkich tych, którzy nie mają pomysłu na spędzenie Mikołajek 2018, wybraliśmy najciekawsze wydarzenia odbywające się w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie! Zobaczcie sami już teraz!

Mikołajki 2018 - Warszawa, Wrocław i Kraków, to miejsca, w których na wszystkich czekają nie lada atrakcje. Mikołajki w końcu to przedsmak Świąt Bożego Narodzenia. To dzień, kiedy możemy podarować bliskim małe prezenty i sprawić im tym wiele radości. W tym roku, ze względu na fakt, że Mikołajki przypadają w czwartek - obchody tego dnia zostały przedłużone aż do niedzieli. Jakie atrakcje czekają na nas w Warszawie, Wrocławiu czy Krakowie?

Piosenki świąteczne 2018 - Roksana Węgiel i Zuza Jabłońska o niespodziankach na święta!

Mikołajki 2018 - Warszawa

W Warszawie najwięcej atrakcji czeka na nas w sobotę 8 grudnia. To wtedy nastąpi oficjalne otwarcie lodowiska na Rynku Starego Miasta. Tego samego dnia w Warszawie pojawi się iluminacja świąteczna, która na dobre wprowadzi nas w świąteczny klimat. Dla młodszych przewidziano atrakcje z funkcjonariuszami wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji przy ul. Karolkowej 46. Dzieci mogą również spędzić Mikołajki w Hali Reduta, gdzie będą mogły spotkać Mikołaja oraz klownów.

Mikołajki 2018 - Wrocław

We Wrocławiu, 6 grudnia Mikołaj pojawi się na wrocławskim rynku. Wraz z prezydentem miasta, przybędzie on ozdobionym powozem. W tym dniu nastąpi uroczyste rozświetlenie choinki.

Mikołajki 2018 - Kraków

W Krakowie, w Ośrodku Kultury Kraków - Nowa Huta, Mikołaj będzie opowiadać dzieciom bajkę o Aniołku i Diabełku. Święty Mikołaj pojawi się również w Grodzie Kraka, gdzie dzieci będą mogły wziąć udział w warszyatach, eksperymentach i zabawach.

Najnowsze