The Voice of Poland 11 - pierwsi uczestnicy ujawnieni!

i

Autor: The Voice of Poland The Voice of Poland 11 - pierwsi uczestnicy ujawnieni!

The Voice of Poland 11 - pierwsi uczestnicy ujawnieni! Kto wystąpi w programie?

2020-09-12 16:24

The Voice of Poland wraca na ekrany telewizorów. Z nowymi trenerami, z nowymi zasadami i przede wszystkim z uczestnikami, którzy walczą o spełnienie muzycznych marzeń. Kto wystąpi w The Voice of Poland 11? Pierwsze nazwiska odkryliśmy na ESKA.pl!

The Voice of Poland 11 - uczestnicy ruszają na podbój rynku muzycznego. Łącznie w pierwszym etapie wystartuje 90 osób wyłonionych spośród ponad 12 tysięcy zgłoszeń. Emisja pierwszych dwóch odcinków Przesłuchań w Ciemno rozpocznie się 12 września o nowej porze. Producenci hitowego programu już zapowiadają wielkie emocje za sprawą zwiastunów wideo. W sieci znaleźć można wypowiedzi każdego z trenerów, a także zakulisowe materiały przybliżające widzom to, jak powstaje ich ulubione show. Pojawiła się również zapowiedź pierwszych odcinków. Internauci momentalnie odkryli, kto pojawi się w programie, by powalczyć o spełnienie marzenia o wielkiej karierze!

Sonda
The Voice of Poland 2020 jury - kto wygra? [GŁOSOWANIE]

The Voice of Poland 2020 - uczestnicy

Zwiastun programu The Voice of Poland 11 odkrył, że w programie udział weźmie Ignacy Błażejowski i Maja Mędrek. W tym samym samym wideo zauważyliśmy Mikołaja Macioszczyka, który pojawił się w poprzedniej edycji muzycznego show. Wówczas stoczył bitwę w drużynie Kamila Bednarka, ale przegrał z Kasjanem Cieślą. Został skradziony przez Tomsona i Barona. 

  • Ignacy Błażejowski 
  • Maja Mędrek
  • Mikołaj Macioszczyk

Zwiastun The Voice of Poland 11 możecie zobaczyć na oficjalnym profilu programu na Facebooku. 

Blokada - nowe reguły w The Voice of Poland. O co chodzi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE