Mikołaj Macioszczyk - Anna Malek: zacięta bitwa w Voice of Poland 2020. Co za emocje!

2020-10-31 22:29 Ewelina Kulasza
Mikołaj Macioszczyk - Anna Malek
Autor: Materiały Prasowe/TVP Mikołaj Macioszczyk - Anna Malek

Mikołaj Macioszczyk i Anna Malek zmierzyli się ze sobą w bitwie w The Voice of Poland. Kto wygrał to starcie? Podczas ich występu i werdyktu naprawdę dużo się działo! O szczegółach przeczytacie na ESKA.pl.

Mikołaj Macioszczyk - Anna Malek: zacięta bitwa w Voice of Poland 2020. Co za emocje! Muzyczny talent-show TVP2 trwa w najlepsze. Jeszcze nie tak dawno widzowie mogli oglądać pierwszy odcinek Przesłuchań w Ciemno, a teraz powoli dobiega koniec drugiego etapu, jakim są Bitwy. Emocje są niesamowite, a uczestnicy pokazują swój wielki talent w postaci niebanalnych i niesamowitych brzmień. Jednym z emocjonalnych występów była bitwa dwóch uczestników z drużyny Michała Szpaka - Mikołaja Macioszczyka i Anny Malek. Duet wykonał piosenkę z Cry To Me z repertuaru Solomona Burke. Bitwę w 11. edycji The Voice of Poland mogła wygrać tylko jedna osoba! Który z uczestników zakwalifikował się do kolejnego etapu muzycznego show? Będziecie zaskoczeni!

Bitwa w Voice of Poland 11 - Mikołaj Macioszczyk vs. Anna Malek

Kto wygrał Bitwę w jedenastej edycji The Voice of Poland? Zacięta walka trwała na scenie podczas występu Mikołaja Macioszczyka i Ani Malek. Uczestnicy wykonali na żywo piosenkę Cry To Me z repertuaru Solomona Burke. Mikołaj i Anna zachwycili trenerów do tego stopnia, że wyszło małe zamieszanie! Otóż Michał Szpak ostatecznie zdecydował, że zatrzymuje przy sobie Mikołaja, natomiast Anię ukradł inny trener! To właśnie Urszula Dudziak przechwyciła uczestniczkę, dlatego też nie odpadła z programu i powalczy dalej o swoje marzenia.

Michał Szczygieł do uczestników The Voice of Poland: "Byczki, co ma być to będzie"
Najnowsze