Mike Posner ujawnia, że posiada niepublikowane utwory Aviciiego! Czy je ujawni?

2020-05-22 12:54
Mike Posner ujawnia, że posiada niepublikowane utwory Aviciiego! Czy je ujawni
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Mike Posner ujawnia, że posiada niepublikowane utwory Aviciiego! Czy je ujawni

Avicii był artystą, który większą połowę swojego życia spędził w studio nagraniowym. Producent kochający każdy dźwięk, każdą melodię, stworzył mnóstwo niewydanych utworów, które do dziś schowane są głęboko w szufladzie. Mike Posner ujawnił, że część z tych numerów nagrali wspólnie. Co wiadomo o ich współpracy? Sprawdźcie więcej - na ESKA.pl.

I Took A Pill In Ibiza, to utwór, który zna każdy. Mike Posner w swoim największym hicie śpiewa o Aviciim i jego tajemniczych, niedozwolonych środkach. Już wtedy zastanawiano się, jakie powiązania mają ze sobą ci artyści, skoro amerykański wokalista tak odważnie wyraża się od szwedzkim producencie. Okazało się, że już wtedy razem współpracowali w studio nagraniowym i w ciągu kilku sesji stworzyli demo kilku utworów. Mike Posner, tak jak fani i dziennikarze z całego świata, ubolewa nad śmiercią Aviciiego. Jego wspomnienia związane z Timem Berglingiem są tak duże, że pochwalił się on informacją o niedokończonej współpracy z artystą. 

Zobacz: AVICII - płyta TIM to ostatnia muzyczna podróż DJ-a. Łzy, uniesienia i przekaz...

Mike Posner - niepublikowane piosenki z Aviciim

Mike Posner i Avicii stworzyli dużo więcej utworów wspólnie niż tylko I Took A Pill In Ibiza. Ostatnio wokalista napisał na Twitterze, że posiada cały katalog numerów, których nie zdążyli skończyć. Zauważył jednocześnie, że te niedokończone numery sprawiają, że jest jednocześnie wdzięczny i smutny z powodu tragicznej śmierci producenta.

Avicii i Posner pracowali wspólnie nad wieloma projektami. Jeden z nich nosi tytuł Stay with You, ale oficjalnie nigdy nie został wydany. Czy kiedykolwiek pojawią się wspólne, nieopublikowane utwory tych gwiazd? Wydaje się, że jest to całkiem możliwe. Po śmierci Tima Berglinga rodzina i koproducenci podjęli decyzję, by dokończyć utwory, nad którymi pracował szwedzki DJ i umieścić je na pośmiertnym krążku. Z albumu TIM pochodzi singiel SOS, który usłyszeć możecie na antenie Radia ESKA. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze