DJ BRK & Miodu przedstawiają Kid Yakuza!

i

Autor: materiały prasowe DJ BRK & Miodu przedstawiają Kid Yakuza!

Mieli nagrać jeden wspólny numer, a wyszła cała płyta. DJ BRK & Miodu przedstawiają Kid Yakuza!

2022-06-22 16:09

Kid Yakuza to wspólny projekt Dj'a BRK i Mioda (lidera kultowego zespołu Jamal). Płyta jest owocem kilkumiesięcznej pracy w legendarnym "Kurnik Studio" na Śląsku, a album ten to siedemnaście trapowo-dancehallowych petard, odpalonych prosto w twarz całemu establishmentowi. Składanka obfituje w letnie hity, które rozbrzmiewać będą na wakacyjnych imprezach.

Chłopaki rapują, śpiewają i komentują dzisiejszą rzeczywistość, trochę w swoim specyficznym stylu, pełnym humoru i dystansu do świata. Z drugiej strony pokazują też, że ciągle nieobcy im jest bunt. Większość numerów wyprodukowana jest przez Dj'a BRK, który niewątpliwie jest motorem napędowym całego projektu. Wśród gości na krążku usłyszymy Jareckiego oraz młodą raperkę Vajanę. W kilku numerach produkcyjnie wsparł DJ BRK oraz Mioda A.W.G.S z duetu Miętha. Płyta Kid Yakuza to wyjątkowa gratka dla ludzi szukających bardziej nowoczesnych i trapowych brzmień. Ta płyta naprawdę powala ilością hitów, właściwie każdy numer spokojnie mógłby być singlem.

White 2115 i Kinny Zimmer we wspólnym utworze. Pierwszy Raz polskim hitem lata?

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości stycznia 2021

Jakiś czas temu światło dzienne ujrzał pierwszy z nich: Amy Winehouse wraz z klimatycznym teledyskiem, w którym główną rolę zagrała WdoWA. Chwilę później otrzymaliśmy odsłuch drugiego singla, zatytułowanego Żniwiarz. Wraz z którym wystartował preorder albumu. Już teraz możecie posłuchać utworu Nie Dotykaj, pochodzącego z najnowszego krążka chłopaków.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE