White 2115 i Kinny Zimmer we wspólnym utworze

i

Autor: screen z filmu na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=VQLcDaW8x1o White 2115 i Kinny Zimmer we wspólnym utworze

White 2115 i Kinny Zimmer we wspólnym utworze. Pierwszy Raz polskim hitem lata?

2022-06-21 16:20

White 2115 i Kinny Zimmer ponownie łączą siły. Raperzy wypuścili razem kolejny numer. Pierwszy Raz pochodzi z najnowszej płyty Młodego White’a pod tytułem Pretty Boy, która ukaże się 24 czerwca 2022. Refleksyjny utwór opowiada o pięknej miłości. Posłuchaj, o czym śpiewają raperzy, którzy najnowszym numerem wzruszyli fanów.

Przedstawiciele SBM Label - Kinny Zimmer i White 2115 wydali razem kolejną piosenkę. Pierwszy Raz wzrusza i wspomina piękną miłość. Utwór ukaże się na nowej płycie White’a pod tytułem Pretty Boy. Czy król wakacyjnych hitów podbije nadchodzącym krążkiem lato 2022? Przekonamy się już 24 czerwca. Pierwszy Raz to trzecia piosenka zapowiadająca album Pretty Boy. Wcześniej poznaliśmy 18 oraz Riri. Wszystko wskazuje na to, że opłacało się czekać na nowy krążek rapera aż 2 lata. Zapowiada się premiera idealnej wakacyjnej płyty! 

Ala Tracz rapuje hit Maty!

Oprócz piosenki, w internecie pojawił się teledysk do utwory nakręcony w klimacie lat 90, który osobiście zmontował Kinny Zimmer. Warstwą muzyczną utworu zajął się atutowy, który był odpowiedzialny między innymi za hity takie jak Zygzak czy Nowe Szklane Domy.

Kinny Zimmer i White 2115 - wspólne piosenki

Pierwszy raz to nie pierwszy wspólny utwór White’a 2115 i Kinny'ego Zimmera. Oprócz utworów nagranych w ramach projektu Hotel Maffija 2 - w tym wielkiego hitu Lawenda oraz Agrest i Bez czy Parapetówa, artyści wydali wspólnie utwór Jezioro, pochodzący z debiutanckiej płyty Kinny’ego Zimmera.

Sonda
Czekasz na Pretty Boy?

Kinny Zimmer - kim jest?

Kinny Zimmer to objawienie muzycznego rynku 2021 i hip-hopowa nadzieja w 2022. Młody raper zdobył popularność za sprawą megahitu Rozmazana kreska. Utwór błyskawicznie przekroczył milion odtworzeń w serwisach streamingowych, a jego teledysk w 3 tygodnie miał już ponad 4 miliony wyświetleń. W kwietniu 2022 ukazał się jego debiutancki album pod tytułem Letnisko