Hamza Aboumaachar odwrócił cztery fotele! Jego talent zachwycił jurorów The Voice of Poland

2020-10-10 22:31 Maksymilian Kluziewicz
Hamza Aboumaachar
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Jedenasta edycja show The Voice Kids obfituje w zaskoczenia! Jednym z największych jest Hamza Aboumaachar - uczestnik, który przyleciał z Maroko i oczarował wszystkich trenerów swoim wykonaniem hitu Rihanny. Przy jego występie ciężko nie uronić łzy. Co wiemy o tym skromnym wokaliście z czarującym głosem? Sprawdź na ESKA.pl.

Hamza Aboumaachar w The Voice of Poland pokazał, na co go stać. Pochodzący z Maroko wokalista wyszedł na scenę i wykonał wielki hit Rihanny z 2012 roku - piosenkę Stay. Emocjonalna ballada w męskiej wersji poruszyła wszystkich trenerów, którzy jeden po drugim odwrócili się w stronę uczestnika. Jako pierwsza o niebywałym talencie Hamza przekonała się Urszula Dudziak. Czy to właśnie jej drużynę zasilił posiadacz pięknego wokalu?

Z takim głosem Hamza Aboumaachar ma szanse na odniesienie wielkiego sukcesu w naszym kraju. Jak sam przyznał, do Polski sprowadziła go miłość do Polki. Co jeszcze o nim wiemy?

The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Hamza Aboumaachar w The Voice of Poland

Hamza Aboumaachar z muzyką związany jest od dawna. Marokańczyk prowadzi nawet kanał na YouTubie, gdzie zamieszcza swoje covery. Artysta pisze też własne teksty. Zobaczcie jedno z jego wykonań. Myślicie, że z takim talentem ma szansę na zwycięstwo? Chłopaki z Afromental, których wybrał Hamza, na pewno mają już na niego pomysł!

Najnowsze