Michał Wiśniewski - żona, ślub, dzieci, wzrost, wiek, piosenki, Instagram

2019-12-31 14:26 k.w.
Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia ze szpitala. Co dolega artyście?
Autor: fot. WBF Michał Wiśniewski

Michała Wiśniewskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszyscy znamy hity, które nagrał wraz z zespołem Ich Troje. Prezentujemy wam informacje, które najbardziej interesują internautów w temacie wokalisty.

Ich Troje to legendarny zespół, którego liderem od kilkunastu lat jest niezmiennie Michał Wiśniewski. Zespół ma na swoim koncie kilka hitów, które śpiewała cała Polska. Wraz z utworem Keine Grenzen – Żadnych granic, zespół reprezentował Polskę na Eurowizji w 2003 roku, zajmując ostatecznie siódme miejsce. Poznajcie bliżej wokalistę zespołu.

Muzyka 2018: C-BooL, Feder i inne HITY w New Music Friday w Radiu ESKA!

Michał Wiśniewski - żona, ślub, dzieci

Wokalista słynie z tego, że jest bardzo kochliwy. Ma za sobą trzy nieudane małżeństwa - z Magdą Femme, Martą Mandaryną Mandrykiewicz, z którą ma dwoje dzieci oraz z Anną Świątczak. Jego aktualną żoną jest Dominika Tajner - córka Apoloniusza Tajnera. Ich ślub odbył się 30 czerwca 2012. W marcu 2019 roku, para potwierdziła, że podjęła decyzję o rozwodzie.

Michał Wiśniewski - piosenki

Wiśniewski największą sławę zdobył nagrywając płyty z Ich Troje. Każdy z nas zna Zawsze Z Tobą Chciałbym Być, Powiedz czy Razem A Jednak Osobno. Piosenkarz ma też na swoim koncie utwory nagrane solo - one jednak nie spotkały się z tak pozytywnym odbiorem.

Michał Wiśniewski - wiek, wzrost

Wokalista ma 46 lat, urodził się 9 września 1972 roku i mierzy 176 cm wzrostu.

Michał Wiśniewski - instagram

Piosenkarz z chęcią dzieli się na Instagramie, swoim życiem zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Możecie tam obejrzeć zdjęcia z koncertów, z wakacji czy też z rodzinnych spotkań.

Wyświetl ten post na Instagramie.
@polandrockfestival #gitara @szymonchwalisz Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Artysta urodził sie 9 września 1972 roku w Łodzi. Swoją działalność rozpoczął w 1994 roku. W swojej karierze był liderem grup Ich Troje, Troje oraz Red Head. Jest również założycielem Polskiego Związku Pokera.

Najnowsze