HIT LATA 2020 - najgorętsza piosenka wakacji to... [FINAŁOWE GŁOSOWANIE]

HIT LATA 2020 - najgorętsza piosenka wakacji to... [FINAŁOWE GŁOSOWANIE]
Autor: Pawel Skraba/REPORTER / EAST NEWS HIT LATA 2020 - najgorętsza piosenka wakacji to... [FINAŁOWE GŁOSOWANIE]

Porywający do tańca, energiczny, a może przeciwnie - sentymentalny, spokojny i nostalgiczny? Jaki powinien być HIT LATA 2020? Głosowanie odpowiada na te pytania! 4 sierpnia wystartował pierwszy półfinał, 17 sierpnia przyszedł czas na drugi półfinał, a 31 sierpnia rozpoczęła się finałowa rozgrywka! 21 września ogłosiliśmy wyniki plebiscytu na HIT LATA 2020!

HIT LATA 2020 piosenka, która zyskała największą waszą sympatię, a co za tym idzie - największą liczbę Waszych głosów została hymnem tegorocznych wakacji! Od 4 sierpnia decydowaliście, który utwór już na zawsze będzie się kojarzyć z wyjątkowym, słonecznym i wakacyjnym czasem. Jak brzmi hit lata 2020? Być może jak imprezowy banger, taki jak Astronomia 2k19? Być może jest to równie taneczny kawałek, jak Never Let Me Down? A kto wie, być może jednak wasze serce skradł sentymentalny i spokojny numer, taki jak Stuck With You. W wielkim finale, po dwóch rozegranych półfinałach, brało udział 30 gorących numerów lata 2020.

HIT LATA 2020 - PLEBISCYT ESKA.pl

Tradycją już jest, że od kilku lat wybieracie najgorętszy hit lata 2020 na ESKA.pl. W poprzednich latach królował m.in. Alvaro Soler z piosenką Animal, a rok temu Shawn Mendes z hitem In My Blood. Kolejny raz to wam pozostawiamy decyzję w sprawie wyboru hitu lata 2020. Tegoroczne lato pod względem hitowych nowości było obfite, dlatego też rozdzieliliśmy nasz plebiscyt na: pierwszy półfinał, drugi półfinał i finał.

Zdecydowaliście już, że najlepszy teledysk lata to wideo do utworu Beautiful Madness, pod którym podpisuje się wyjątkowy Michael Patrick Kelly. Teraz pokazaliście duże zaangażowanie i zdecydowaliście, że Beautiful Madness to bezapelacyjny i bezkonkurencyjny HIT LATA 2020!

HIT LATA 2020 - Michael Patrick Kelly - Beautiful Madness - 44%

Gratulacje dla Michaela i jego wiernych fanów!

Jak wygląda sytuacja na dalszych miejscach? Oto TOP 5:

2. Viki Gabor - Forever And A Night - 23%

3. Natalia Zastępa - Rudy - 15%

4. Komodo feat. Isak Heim - Run To You - 11%

5. BTS - Stay Gold - 4%

Najnowsze