Dominika Tajner - wiek, wzrost, dzieci, Michał Wiśniewski, Instagram

2019-03-16 11:01
Dominika Tajner
Autor: wbf Dominika Tajner

Michał Wiśniewski od 2012 roku jest w związku małżeńskim z Dominiką Tajner. Kim jest żona wokalisty Ich Troje?

Dominika Tajner to córka Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego, a od 2012 roku również żona Wiśniewskiego. Poznajcie kilka faktów na jej temat.

Dominika Tajner - Michał Wiśniewski, dzieci

Dominika poznała Michała Wiśniewskiego w 2009 roku, kiedy to była menadżerką hotelu w Wiśle. Chciała zorganizować turniej w pokera, a świetnie wiedziała, że wokalista Ich Troje lubi tę grę. Po kilku miesiącach znajomości, Wiśniewski zaczął radzić się jej w sprawach finansowych. Początkowo stosunki czysto zawodowe przerodziły się w przyjaźń, a następnie miłość. Zarówno Michał, jak i Dominika są po rozwodach. Muzyk ma za sobą 3 nieudane małżeństwa, Dominika jedno. Para od 30 czerwca 2012 jest w związku małżeńskim i wychowuje wspólnie dzieci z poprzednich związków. Dominika ma jednego syna - Maksymiliana, natomiast Michał - syna Xaviera Michała i córkę Fabienne Martę.

Dominika Tajner - Instagram

Dominikę Tajner możecie śledzić na Instagramie. Chętnie publikuje tam urocze zdjęcia z ukochanym.

Dominika Tajner - wiek, wzrost

Dominika ma 39 lat i jest równie wysoka co mąż, mierzący 176 cm.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze