Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie ze szpitala. Co dolega artyście?

2018-07-26 10:07
Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia ze szpitala. Co dolega artyście?
Autor: fot. WBF Michał Wiśniewski

Lider zespołu Ich Troje od dawna zmaga się z porblemami zdrowotnymi.  Zdjęcie ze szpitala, które opublokował w sieci udowadnia, że jego stan był naprawdę poważny.

Michał Wiśniewski ostatnio musi sobie radzić z wieloma problemami. Media wciąż rozpisują się na temat jego złej sytuacji finansowej. Do tego dochodzą kłopoty ze zdrowiem, które jeszcze bardziej komplikują mu życie. Ostatnio lider Ich Troje pokazał zdjęcie ze szpitala, gdzie musiał przejść poważną operację. Fani zastanawiają się, co dolegało artyście i w jakim stanie jest obecnie.

Demi Lovato w szpitalu. Jaki jest stan zdrowia wokalistki?

Michał Wiśniewski przeszedł operację

Zdjęcie, które Michał Wiśniewski udostępnił na swoim Instagramie, pokazuje fotografię rentgenowską. Na prześwietleniu widać stalowe śruby w jego kręgosłupie. Elementy przytwierdzone do kości muzyka, mają rozwiązać jego zdrowotne problemy, z którymi zmaga się od dawna. Michał Wiśniewski napisał pod zdjęciem:

Bardzo dziękuje za wspaniałą opiekę ! Rodo nie pozwala na wymienienie każdego z imienia i nazwiska, ale ci, którzy mi pomogli, bardzo dobrze o tym wiedzą, a ja będę Wdzięczny do końca życia! No to 5 sierpnia wracam na trasę! (pisownia oryginalna)

Jakis czas temu wokalista Ich Troje publikował też fotkę, na której widzimy go w kołnierzu usztywniającym. Dzięki temu wiemy, że jego problemy z kręgosłupem trwają już od dawna. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że operacja mu pomogła, choć jak przyznawał w wywiadzie dla Faktu, po zabiegu czuł się źle i potrzebował sporo wypoczynku.

#sick Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Teraz możemy życzyć Michałowi Wiśniewskiemu szybkiego powrotu do formy. Czekamy na kolejne koncerty! Artysta zapewnia, że wraca na trasę 5 sierpnia.

Ariana Grande nakręci serial. Zaskoczy was, o kim będzie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze