Demi Lovato w szpitalu. Jaki jest stan zdrowia wokalistki?

2018-07-25 12:24
Demi Lovato w szpitalu.Jaki jest stan zdrowia wokalistki?
Autor: Salangsang/BFA/REX/Shutterstock / EAST NEWS

Dami Lovato trafiła do szpitala. Jak czuje się artystka? Dowiedzcie się na ESKA.pl 

Znana piosenkarka i aktorka Demi Lovato trafiła do szpitala we wtorek 24 lipca. Jako pierwszy o sprawie poinformował TMZ. Wokalistkę znaleźli w jej mieszkaniu przyjaciele. Artystka została przewieziona do szpitala Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Powodem złego stanu Demi Lovato jest najprawdopodobniej zażycie zbyt dużej ilości substancji odurzających.

Demi Lovato w szpitalu - stan zdrowia

O stanie zdrowia artsytki poinformowała na Facebooku jej ciotka. Demi Lovato jest już przytomna i reaguje na bodźce. Rodzina wokalistki prosi jednak o wsparcie i modlitwy. Jej bliscy apelują również o nierozsiewanie plotek i błędnych informacji na temat stanu piosenkarki.

Demi Lovato w szpitalu!

Demi Lovato - wsparcie od gwiazd i fanów

Demi Lovato może liczyć również na wsprarcie fanów i innych gwiazd. Na Twitterze pojawiło się kilka tysięcy komentarzy, które mają podtrzymać artystę na duchu. Z całego świata napływają życzenia powrotu do zdrowaia i zapewnienia, że ciągle jest kochana.

Demi Lovato - znasz największe hity wokalistki? 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze