Michał Wiśniewski ocenia szanse Rafała Brzozowskiego na Eurowizji. Czy Polska jego zdaniem wygra?

2021-04-26 13:51
Michał Wiśniewski
Autor: VIPHOTO/East News

Michał Wiśniewski ocenił szansę Rafała Brzozowskiego na tegorocznej Eurowizji. Popularny wokalista nie owijał w bawełnę i zakomunikował wprost, co myśli na temat jego występu oraz piosenki, którą zaprezentuje już pod koniec maja! Czy zdaniem Michała Wiśniewskiego Polska nie ma na wygraną żadnych szans? Zobaczcie sami!

Michał Wiśniewski bezlitosny dla Rafała Brzozowskiego? Dwukrotny reprezentant Polski w konkursie nie owijał w bawełnę i wprost zakomunikował za pośrednictwem Instagrama, co myśli na temat udziału Rafała Brzozowskiego w wydarzeniu. Czy jego zdaniem Polska wygra? Jak piosenkarz ocenił szanse Rafała Brzozowskiego na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji? Przypomnijmy, że popularny konkurs zbliża się wielkimi krokami. W tamtym roku, impreza ta została odwołana przez wciąż trwającą pandemię koronawirusa, przez co większość internautów była niemalże pewna, że w tym roku na konkurs pojedzie Alicja Szemplińska, wybrana reprezentantka Polski sprzed roku. Tak się jednak nie stało!

TVP w tym roku postanowiło postawić wszystkie karty na nowego reprezentanta i wypadło na Rafała Brzozowskiego. Wokalista znany z programu Jaka to melodia, czy też Koło fortuny w tym roku pojedzie na konkurs w biało-czerwonych barwach, gdzie zaśpiewał utwór The Ride. Nie wszyscy jednak są przychylni tej decyzji. Gwiazdy z muzycznej branży non stop komentują udział Rafała na Eurowizji i oceniają jego szanse na wygraną. Jego wystąpienie poddał ocenie także Michał Wiśniewski, którego zdaniem nie powinniśmy nastawiać się na zwycięstwo. Całą jego wypowiedzieć znajdziecie w artykule poniżej. 

Sonda
Rafał Brzozowski - czy czekasz na występ na Eurowizji?

Michał Wiśniewski o udziale Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021 

Michał Wiśniewski jest kolejną gwiazdą, zaraz po Cleo i Elżbiecie Zapendowskiej, która postanowiła ocenić szanse Rafała Brzozowskiego na wygraną na Eurowizji 2021, czytamy na portalu internetowym Interia Muzyka. - Szanse są żadne. Wiecie, że ja nie kryję się za dyplomacją. Czasami tak jest, że ktoś podejmuje decyzje, które są odrobinę wymuszone, mało zorganizowane. Tak jest w tym przypadku. - ocenił Michał Wiśniewski. 

Eurowizja 2021 - Te piosenki mogą wygrać konkurs
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze