Eurowizja 2021: jakie szanse na zwycięstwo ma Rafał Brzozowski?

2021-04-26 8:52
Rafał Brzozowski z piosenką The Ride na Eurowizji 2021. Mamy KOMENTARZ artysty!
Autor: TVP Rafał Brzozowski z piosenką The Ride na Eurowizji 2021. Mamy KOMENTARZ artysty!

Rafał Brzozowski to polski kandydat, który będzie walczył o zwycięstwo w tegorocznej Eurowizji organizowanej przez Holandię. Czy jego utwór The Ride może odnieść sukces? Jakie ma szansę? Kto będzie jego konkurentem?

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. Scena, na której wystąpi Rafał Brzozowski jest już gotowa i czeka na pierwszych wykonawców. Jednak w trakcie konkursu w Holandii nasz reprezentant ma naprawdę spore grono rywali, których będzie musiał pokonać. Wśród faworytów jest Szwajcaria, która wystawiła Gjon’s Tears z utworem Tout l’Univers. Co ciekawe, fani konkursu obstawiają również San Marino, które będzie reprezentował Senhit utworem Adrenalina. Czy Rafał Brzozowski ma szasnę na to, aby zwyciężyć ten prestiżowy konkurs? Zbadał to dla Was w najnowszym odcinku ESKA XD Michał Hanczak. Obejrzyjcie materiał i przekonajcie się sami.

Kto wygra Eurowizję 2021? | ESKA XD - CD-ROOM #21
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze