Michał Wiśniewski i Popek w jednej piosence?! To zdjęcie wszystko wyjaśnia!

2022-01-17 10:20
Michał Wiśniewski i Popek
Autor: Dominik Zachariasz/REPORTER, VIPHOTO/East News

Wiele osób przeciera oczy ze zdumienia! Czy aby na pewno Michał Wiśniewski połączy siły z Popkiem i wyjdzie z tego muzyczna nowość? Fani już zastanawiają się nad tą kwestią, jednak ostatnie zdjęcie rozwiewa wszystkie wątpliwości! Niebawem będziemy świadkami piosenki Michała Wiśniewskiego i Popka? Sprawdźcie szczegóły.

Michał Wiśniewski i Popek w duecie - czy to prawda? Zarówno Michał Wiśniewski, jak i Popek są znanymi osobistościami nie tylko w branży muzycznej, ale przede wszystkim w show biznesie. Wiśniewski lider zespołu Ich Troje, który w swoim czasie był prawdziwym numerem jeden na rynku muzycznym, postanowił znowu narobić szumu. W 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo stał się jednym z jurorów, natomiast wraz z początkiem 2022 roku, ogłosił że jego program sprzed wielu lat Jestem jaki jestem, ma wrócić do łask. Popek natomiast to samozwańczy król Albanii, który może pochwalić się wieloma hitami i oczywiście krążkami. Jego twórczość uwielbiana jest przez ogromną publiczność, jednak oprócz kariery w branży muzycznej może pochwalić się także sukcesami w MMA. Teraz ich fani wyczuli unoszącą się w powietrzu wspólną współpracę. Czy Wiśniewski i Popek połączą siły, by stworzyć muzyczny hit?

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!

Michał Wiśniewski i Popek - wspólna piosenka

Michał Wiśniewski lubi zaskakiwać internautów! Tym razem opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z Popkiem, pod którym napisał, że od kilku lat próbują ustalić szczegóły kolaboracji. Więcej szczegółów niestety nie poznaliśmy, jednak fani artystów zaczęli domyślać się, że coś jest na rzeczy. Uśmiechnięci artyści, do tego taki podpis – to oznacza dla nich tylko jedno. Po długim okresie nadchodzi muzyczna nowość od Wiśniewskiego i Popka. Jednak czy aby na pewno? To tylko domysły internautów, które wyciągnęli z wpisu na Instagramie. Jeśli tylko będą znane i potwierdzone szczegóły ich kolaboracji, na pewno Was o tym poinformujemy!

Sonda
Michał Wiśniewski i Popek - czy czekasz na ich numer?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze