Oscary 2019: występ Lady Gagi i Bradleya Coopera udowadnia, że pomiędzy gwiazdami iskrzy

2019-02-25 16:07 k.w.
Oscary 2019 - Lady Gaga i Bradley Cooper
Autor: Rex Features/East News

Lady Gaga wystąpiła wraz z Bradleyem Cooperem w filmie Narodziny gwiazdy. Utwór Shallow, który w nim wykonali, został doceniony zarówno przez widzów, jak i przez krytyków filmowych. Utwór zgarnął już Grammy, wczoraj walczył również o Oscara. Gaga i Cooper wykonali ulubioną piosenkę fanów podczas gali rozdania filmowych nagród. Pomiędzy nimi naprawdę iskrzyło...

Oscary 2019 - Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Ten występ raczej nie przerwał spekulacji. Piosenkarka triumfowała podczas gali rozdania Oscarów. Zanim zgarnęła statuetkę za utwór Shallow, wykonała go na scenie wraz z Bradleyem Cooperem. Scena płonęła... Czy to oznacza, że plotki o romansie się potwierdziły? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl, jak wyglądał ich występ na gali rozdania Oscarów 2019.

Przeczytaj także: Michał Szpak zaśpiewa z Lady Gagą? Marzenie piosenkarza w końcu się spełni?

Zobacz: Shallow na żywo - wielka niespodzianka na koncercie Lady Gagi

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Bradley Cooper na gali rozdania Oscarów pojawił się z partnerką Iriną Shayk. Niektórzy sądzą, że para chciała w ten sposób zakończyć plotki o romansie Lady Gagi i aktora. Niestety ich występ na scenie, na której wykonali Shallow pokazuje, że między filmową parą naprawdę iskrzy... Lady Gaga nie mogła oderwać wzroku od przystojnego Bradleya. Widzowie zwracają uwagę zwłaszcza na końcowy moment występu... Lady Gaga niemalże pocałowała Coopera. Co na to Irina?

Plotki o romansie Lady Gagi i Bradleya Coopery krążą od kilku tygodni, kiedy aktor wystąpił podczas koncertu wokalistki. Już wtedy między parą była wyczuwalna chemia. Później dowiedzieliśmy się o zerwanych zaręczynach Lady Gagi i Christiano Carino. Fani filmu Narodziny gwiazdy byli wtedy pewni, że piosenkarka ma romans z Bradleyem. Występ podczas Oscarów pokazał, że para ma się ku sobie, a Lady Gaga z chęcią znalazłaby się na miejscu Iriny Shayk.

Najnowsze