ESKA Odwołuje Zimę 2019 - zwycięzcy przeżywają przygodę życia! [RELACJA]

2019-03-05 9:35
ESKA Odwołuje Zimę 2019 - zwycięzcy przeżywają przygodę życia! [RELACJA]
Autor: ESKA ESKA Odwołuje Zimę 2019 - zwycięzcy przeżywają przygodę życia! [RELACJA]

Tajlandia - to właśnie tu ESKA Odwołuje Zimę 2019! Każdego dnia wysyłamy wam serwujemy dużą dawkę promieni słonecznych oraz pozytywnej energii! Co dzieje się, co robi nasza ekipa i jak aktualnie bawią się słuchacze Radia ESKA? Rajskie relację prosto z Tajlandii możecie śledzić na ESKA.pl!

ESKA Odwołuje Zimę 2019 w Tajlandii! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by za sprawą naszych relacji dostarczyć wam, jak najwięcej promieni słońca i pozytywnej energii. Za sprawą ESKA Odwołuje Zimę i zdjęć prosto z rajskich miejsc poczujecie się znacznie lepiej. Razem z nami do Tajlandii polecieli: Michał Szpak, Natalia Szroeder i Veronica Bielik. Będziemy m.in. w klubie Build Factory, nauczymy się tajskiego boksu, obejrzymy Ladyboy Cabaret Show oraz wybierzemy się na wyjątkową wyspę Jamesa Bonda. Oprócz specjalnych doniesień na ESKA.pl, relacje co godzinę na antenie Radia ESKA.

ESKA Odwołuje Zimę 2019 - Tajlandia, dzień 1

Ekipa poranka numer 1 w Polsce, gwiazdy i słuchacze Radia ESKA zebrali się na lotnisku Okęcie w poniedziałek, 25 lutego. Wylecieliśmy z Tajlandii i zgodnie z planem wylądowaliśmy na lotnisku w Phuket. Szybka kawa w Khaolak Grand City Restaurant i zameldowanie w pięknym hotelu Robinson Club. Wieczorem wyjechaliśmy wypocząć i naładować akumulatory do klubu Build Factory. Zobaczcie sami dotychczasowe zdjęcia:

ESKA Odwołuje Zimę 2019
Autor: ESKA
ESKA Odwołuje Zimę 2019
Autor: ESKA
ESKA Odwołuje Zimę 2019
Autor: ESKA
ESKA Odwołuje Zimę 2019
Autor: ESKA
ESKA Odwołuje Zimę 2019
Autor: ESKA

ESKA Odwołuje Zimę 2019 - relacja, dzień 2

Dzień rozpoczęliśmy od poranka numer 1 w Polsce! Nasza ekipa Obudź się na Jankesa od 6-10 rano nadawała na żywo prosto ze słonecznej Tajlandii! Gościem Jankesa, Kamy i Rudego był Michał Szpak. Później pojechaliśmy na lekcję tajskiego boksu! Najbardziej zadowolona była Kamila Ryciak, Ola Kot, a Hanczak... miał zwolnienie z WF-u ;)

ESKA Odwołuje Zimę 2019 - dzień 3

To już trzeci dzień ESKA Odwołuje Zimę! W Tajlandii wciąż wysokie temperatury przekraczające 33 stopnie Celsjusza. Dzień rozpoczęliśmy tradycyjnie od porannego programu w Radiu ESKA. Naszym gościem była Natalia Szroeder! 

28 lutego ESKA Odwołuje Zimę, to także muzyczna niespodzianka w postaci koncertu Natalii Szroeder i Michała Szpaka! Nadaliśmy prosto z Thai Bar on the Beach! Było pięknie:

ESKA Odwołuje Zimę 2019 - dzień 4

Co działo się czwartego dnia? Tradycyjnie dzień rozpoczęliśmy od poranka numer 1 w Polsce. Nastęnie pojechaliśmy zwiedzać Tajlandię i próbowaliśmy lokalnych przysmaków. Na wieczór pojechaliśmy na Ladyboy Cabaret Show, a później zwiedziliśmy Bangla Road. Zobaczcie sami!

ESKA Odwołuje Zimę 2019 - dzień 5

Przedostatniego dnia ESKA Odwołuje Zimę 2019 wybraliśmy się na wycieczkę do James Bond Island! Było magicznie! Zdjęcia możecie zobaczyć na:

Słońce, wysokie temperatury i energia ludzi, to trzy czynniki, dzięki którym byliśmy bardzo pobudzeni! O jeszcze lepszy nastrój zadbała firma Jacobs.

ESKA Odwołuje Zimę 2019 - dzień 6

Szóstego dnia nasi słuchacze mogli wybrać plan wycieczki! Głównym celem były zakupy! Słuchajcie radia ESKA, by wiedzieć, co przywiozła nasza ekipa!

Najnowsze