Michał Szpak zaśpiewał hit Queen. Ciarki na całym ciele gwarantowane!

2022-08-19 10:18
Michał Szpak
Autor: AKPA

Zdobywca Bursztynowego Słowika Michał Szpak ponownie pojawił się na scenie TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022. Tym razem wyróżniony artysta sięgnął po kultowy hit zespołu Queen, z którym mierzyć się mogą tylko najlepsi. Zarówno publiczność zgromadzona w Operze Leśnej, jak i internauci zgodnie orzekli, że to najlepszy występ festiwalu.

Michał Szpak nie miał sobie równych podczas TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022? Tak twierdzą internauci! Trzeba przyznać, że wokalista rzeczywiście triumfował w Sopocie. To właśnie on głosami widzów zdobył prestiżową nagrodę, jaką jest Bursztynowy Słowik, za piosenkę 24na7, która zapowiada jego trzeci album studyjny. Na tym jednak nie koniec. Dzień później Michał Szpak pojawił się na deskach Opery Leśnej w Sopocie ponownie, by wykonać na żywo największy hit z repertuaru legendarnej grupy Queen. Mowa oczywiście o utworze Bohemian Rhapsody, z którym odwagę zmierzyć się mają tylko nieliczni. Ubrany w wysadzaną cekinami bluzę artysta zaśpiewał w towarzystwie chóru Alla Vienna, a widzowie zgodnie uznali, że był to najlepszy występ tegorocznego Sopot Festival 2022.

Michał Szpak triumfował w Sopocie. Jego słowa chwytają za serce!

Michał Szpak o swoim nowym alterego, czyli Jowiszji

Sopot 2022 - Michał Szpak śpiewa Queen

Publiczność zgromadzona w Operze Leśnej w Sopocie nagrodziła artystę gromkimi brawami. Nie mniej oszczędni w komplementach byli internauci, którzy nie kryli swojego zachwytu w komentarzach pod zamieszczonym w mediach społecznościowych TVN nagraniem z występu.

To było przepiękne. Mogłabym słuchać i słuchać. Michał masz kawał dobrego głosiska

Cudowny Michał

Rewelacja - można przeczytać pod postem.

Czy Michał Szpak to prawdziwy król Sopot Festival 2022? Dajcie znać, co sądzicie o jego występie z Bohemian Rhapsody.

Sonda
Czy Michał Szpak poradził sobie z piosenką Queen?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze