Michał Szpak triumfował w Sopocie. Jego słowa chwytają za serce!

2022-08-18 10:48
Michał Szpak
Autor: AKPA

Drugi dzień Sopot Festival 2022 był zdecydowanie najbardziej emocjonującym ze względu na wręczenie Bursztynowego Słowika. O statuetkę walczyło w sumie sześcioro wykonawców, jednak decyzją widzów powędrowała ona w ręce Michała Szpaka. Wyraźnie poruszony wokalista podziękował za wyróżnienie i wygłosił chwytającą za serce przemowę.

Mimo upływu lat Bursztynowy Słowik wciąż jest jednym z najbardziej znaczących trofeów, jakie może otrzymać artysta. W tym roku o statuetkę, którą w przeszłości odebrali między innymi Andrzej Piaseczny czy Dawid Kwiatkowski, walczyło w sumie sześcioro wykonawców: Ania Karwan, Natasza Urbańska, Michał Szpak, Wiktor Dyduła, duet Martin Lange oraz BeMy. W trakcie trwania drugiego dnia TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022 uczestnicy konkursu prezentowali swoje ostatnie hity, jednocześnie prosząc o głosy publiczności. Zdaniem telewidzów na otrzymanie Bursztynowego Słowika zasłużył Michał Szpak, który niedawno rozpoczął nowy etap w swojej karierze. Artysta zaprezentował na żywo kawałek 24na7 zapowiadający jego zbliżający się wielkimi krokami trzeci album studyjny. Wyraźnie poruszony wokalista podziękował fanom za okazywane mu przez wszystkie lata wsparcie i wygłosił wzruszającą przemowę.

Półnagi Michał Szpak o wielkiej zmianie w życiu. Fani będą w siódmym niebie!

Michał Szpak o swoim nowym alterego, czyli Jowiszji

Michał Szpak z Bursztynowym Słowikiem

To właśnie Michał Szpak otrzymał prestiżowe trofeum, jakim jest Bursztynowy Słowik. Artysta ze sceny podziękował fanom i oficjalnie zapowiedział nowy krążek.

Ja tylko z tego miejsca chciałbym bardzo, bardzo podziękować wszystkim ludziom, którzy mają odwagę. Wszystkim ludziom, którzy mają odwagę, żeby zmieniać świat. Przy okazji chcę poinformować, że we wrześniu będzie moja płyta 'Nadwiślański mrok'. (...) Jest to dla mnie najważniejsza nagroda w moim życiu, dlatego że zwiastuje nowe i to, czego ja jestem twórcą - powiedział.

Czekacie na nowe wydawnictwo artysty?

Sonda
Podoba ci się piosenka Michała Szpaka "24na7"?

Gwiazdy zdradzają nam swoje tajemnice!

Włącz podcast GOŚĆ RADIA ESKA i posłuchaj najnowszych wywiadów.

Listen to "Skolim zdradza, jak zajechał dwa auta i jak treningi MMA pomogły mu odstawić alkohol" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze