Bursztynowy Słowik Sopot 2022 - kto walczy o nagrodę?

2022-08-17 14:40
Wiktor Dyduła powraca z nowym singlem!
Autor: materiał prasowy, fot. Dagmara Szewczuk

Festiwal w Sopocie cieszy się niesłabnącą popularnością od kilkudziesięciu lat. W tym roku widzowie po raz kolejny zdecydują, kto otrzyma nagrodę główną festiwalu, jaką jest Bursztynowy Słowik. O statuetkę walczyć będą wielkie nazwiska polskiej sceny muzycznej. Sprawdźcie, kogo usłyszymy drugiego dnia TOP OF THE TOP Sopot Festival 2022.

Bursztynowy Słowik - kto wygra nagrodę Sopot Festival 2022? Kultowe wydarzenie muzyczne trwa w najlepsze. Za nami pierwszy dzień festiwalu, w trakcie którego na scenie zaprezentowali się najpopularniejsi polscy artyści. Jednak to dopiero drugiego dnia Sopot Festival emocje sięgną zenitu. Wszystko przez konkurs TOP OF THE TOP Challenge, w którym główną nagrodą jest Bursztynowy Słowik. Statuetka, którą w przeszłości otrzymali m.in. Andrzej Piaseczny czy Dawid Kwiatkowski, wciąż ma ogromne znaczenie w muzycznym świecie. W tym roku o trofeum powalczą najgorętsze nazwiska współczesnej sceny pop. O tym, kto wygra, po raz kolejny zadecydują widzowie w specjalnym głosowaniu sms-owym.

Sopot Festival 2022 - kto wystąpi 17 sierpnia? Drugi dzień festiwalu

Wiktor Dyduła nie zwalnia tempa. Finalista The Voice of Poland o planach na przyszłość

Bursztynowy Słowik 2022 - kto nominowany?

W tym roku o Bursztynowego Słowika powalczy sześcioro wykonawców. Wśród nich obiecujący debiutanci, jak również artyści z ugruntowaną pozycją. Łączy ich jedno - to właśnie ich piosenki cieszyły się największą popularnością w ubiegłych miesiącach. O nagrodę główną Sopot Festival 2022 powalczą:

  • Anna Karwan
  • BeMy
  • Martin Lange
  • Michał Szpak
  • Natasza Urbańska
  • Wiktor Dyduła

Transmisja z drugiego dnia festiwalu rozpocznie się punktualnie o godzinie 20:00.

Sonda
Kto wygra Bursztynowego Słowika?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze